Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigaset 3000C logowanie do bazy

26 Lut 2005 13:55 4811 11
 • Poziom 10  
  Witam!
  Dokupiłem na Allegro słuchawkę Siemens'a Gigaset 3000 Comfort (nie pocket!). Niestety nie jest zresetowana. Prośba wielka o procedurę resetu do PIN-u fabrycznego (0000). Maja baza to 3010 + 3000C pocket i dodatkowo wcześniejsza 3000C.
  Pzdr.
  TH
 • Poziom 24  
  Znajdź pozycje w której można wpisać PIN i zamiast PINu wpisz R * # R . Jeżeli to nie pomoże to spróbuj w inym miejscu, chyba są takie dwa: blokowanie słuchawki i dostęp do ustawień słuchawki.

  A jeżeli moje rady nie pomogą, to czekaj na specjalistów lepszych odemnie, są tu tacy.
 • Poziom 10  
  Sorry jaco777.
  Niestety b.z.
  Pzdr
  TH
 • Poziom 10  
  Przepraszam za indolencję ale proszę o zdefiniowanie strzałki. Czy jest to aktualnie wyświetlana funkcja zmiennego, lewego klawisza pod wyświetlaczem ("Display the directory/network access list"), czy standardoway klawisz otwierający menu dodatkowe. Ze zmiennych funkcji, na wyświetlaczu jest tylko lewy skrajny, wymieniony powyżej oraz klawisz redial [->->]. Do stałych funkcjonalnie klawiszy żadnej strzałki logicznie nie mogę przypisać .
  Pzdr
  TH
 • Specjalista od telefonów
  Czegoś nie rozumiem.
  Reset R*#R zawsze działa.
  Coś żle robisz-spróbuj w miejscu gdy przy blokowaniu słuchawki woła PIN
  A na dodatek po co pin słuchawki ? w codziennym stosowaniu tylko do kasowania cełej książki telefonicznej.
  Opisz krok po kroku co robisz.
  WW
 • Poziom 10  
  :sm2: Serdeczne dzięki! Teraz wszystko gra! Jeszcze tylko zameldowanie "nowej" słuchawki do bazy i mogę dzwonić do Wspaniałych i Wiedzących. W podziękowaniu: dysponuję polską edycją instrukcji do 3010 C pocket oraz wielojęzyczną (niestety nie polską ) do 3000 C.
  Pzdr
  TH
  na_bywca
  App. Wyjaśnienie dla Guru W.Wojtek. Brak PIn-u ogranicza mnie w dostępie do funkcji blokad, których używam. TH
 • Poziom 24  
  Możesz dokładniej opisać jaką tą polska instrukcję posiadasz? Coś mi tam świta :-) ale napisz jaka baza i słuchawka jest opisana w tej instrukcji. Jeżeli jest trudno dostępna i nie ma jej jeszcze na Elektrodzie, to ją umieść, troszkę punktów też Ci za nią od czasu do czasu wpadnie (chociaż widze, że masz teraz więcej niż ja :-( ).
 • Poziom 10  
  Instrukcja orginalna. Wersja papierowa. Tylko w języku polskim do Bazy Gigaset 3010 pocket i odpowiedniej słuchawki 3000 pocket. Zawartość 91 stron w A5. Sporo tego.
  Druga instrukcja do słuchawki Gigaset 3000 Comfort w 7 językach. W każdym 27 stron. Też wersja papierowa. To tyle.
  Pzdr.
 • Poziom 24  
  Ta instrukcję od Gigaset 3010 + słuchawka Gigaset 3000 Pocket to koniecznie zeskanuj i umieść na Elektrodzie (coś mi się zdaj, że ciężko ją znaleźć). Natomiast z Gigaset 3000 Comfort to nie ma problemu, jest na Elektrodzie.
 • Poziom 10  
  Sorry! Przepraszam. Gigaset poszedl na złom.
  na_bywca