Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grafika GTX 295 - Wyłącza się po 2 min

03 May 2013 18:57 1335 7
  • Level 2  
    mam problem z moim kombajnem :) bynajmniej swojego czasu to był kombajn co mielił wszystko (z resztą do tej pory nie mam w zasadzie nie miałem problemu by coś na tym odpalić) i tak do pewnego czasu do ostatniego czasu podczas gdy odpalam jakąkolwiek grę grafika wyłącza się po jakiś 2 min problem polega na tym że dźwięk jest ale nie ma obrazu nie wiem czy po prostu się przegrzewa czy co ale chłodzenie było dokupywane do niej osobno i zależało mi przy kupnie na jak najlepszym chłodzeniu z resztą nie bez powodu mam dodatkowe 3 wentylatory o śr 25 cm więc moim zdaniem to nie ma prawa się przegrzać sterowniki instalowałem najnowsze ze strony Nvidi więc powiedzcie mi co tu z tym zrobić?
    Please Help !!!!!!!!!!!!!
  • Level 43  
    Pełna konfiguracja komputera z uwzględnieniem marki i modelu zasilacza?!

Dr_szajba wrote:
    nie wiem czy po prostu się przegrzewa czy co

Jak Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć?! My?
  • Level 2  
    intel core i7 920 2.6ghz
    Ram 6 GB
    Płyta główna ASUS - P6T
    Zasilacz Chieftec (CFT-650-14CS) 650W
    Win 8
    coś jeszcze potrzeba ?
  • Level 43  
    Uruchom program OCCT -> PowerSupply:OCCT test i wklej uzyskane po teście wykresy. 5 minut testu.
    Daj także screen z programu HWMonitor podczas wykonywania testu.
  • Level 43  
    Sprawdź poprawność zamontowania coolera - kołki mocujące.
    Wymień pastę termoprzewodzącą.
  • Helpful post
    Level 11  
    Dr_szajba wrote:
    mam problem z moim kombajnem :) bynajmniej swojego czasu to był kombajn co mielił wszystko (z resztą do tej pory nie mam w zasadzie nie miałem problemu by coś na tym odpalić) i tak do pewnego czasu do ostatniego czasu podczas gdy odpalam jakąkolwiek grę grafika wyłącza się po jakiś 2 min problem polega na tym że dźwięk jest ale nie ma obrazu nie wiem czy po prostu się przegrzewa czy co ale chłodzenie było dokupywane do niej osobno i zależało mi przy kupnie na jak najlepszym chłodzeniu z resztą nie bez powodu mam dodatkowe 3 wentylatory o śr 25 cm więc moim zdaniem to nie ma prawa się przegrzać sterowniki instalowałem najnowsze ze strony Nvidi więc powiedzcie mi co tu z tym zrobić?
    Please Help !!!!!!!!!!!!!

Aż oczy bolą...

Zbyt duża temperatura procesora. Sprawdź poprawność przymocowania, wymień pastę. Jak temperatura nie spadnie to cooler do wymiany, albo zbyt słaby przepływ powietrza w obudowie. Niepokoi mnie też temperatura "AUXTIN" i "CPUTIN" (może być zakłamanie). Rozkręć zasilacz i poszukaj wybrzuszonych kondensatorów, oraz sprawdź jego napięcia miernikiem.