Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel astra f - Pilot centralnego zamka nie zamyka dzwi

04 Maj 2013 09:49 3822 6
  • Poziom 9  
    Witam. Od nie dawna w mojej asterce pojawił sie problem z zamykaniem auta z pilota. Pilot działa chyba normalnie bo kiedy nacisne zamykanie to kierunkowskazy migają ale auto sie nie zamyka.Kiedy zamkne samochód kluczykiem to wszystkie dzwi sie zamykją i co najciekawsze moge je otworzyc z pilota. Sęk w tym ze sterownik nie jest oryginalny a nie wiem jakiej jest firmy bo juz z takim kupiłem auto. Czyli w skrócie; pilot otwiera auto ale nie zamyka
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 25  
    Trzeba sprawdzić sterownik, pokaż zdjęcie pilota, może kogoś naprowadzi to na producenta centralki,
    W sterowniku pojawia się przy wciśnięciu guzika w pilocie "-" na odpowiedni przewód w centralnym zamku. Prawdopodobnie jedynie coś nie łączy.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Za zegarami, na dole pod kierownicą, nieco za bezpiecznikami, w prawym słupku. Skąd mamy wiedzieć gdzie Tobie montażysta założył. Ogólnie to masz tam diodalkię migającą? Jeśli tak, to po kabelku od diody do centralki.
  • Poziom 9  
    ja już taką kupilem z tym centralnym z pilota ale biore śrubokręt i ide szukac a diodki żadnej nie ma
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pomożesz sobie słuchem, naciskając pilota będziesz słyszał klikanie przekaźników! Oryginalna centralka zamków jest w okolicach prawego, przedniego słupka.
  • Poziom 9  
    Dzieki Panowie;-) problem rozwiązany zaśniedziałe styki w sterowniku teraz dziala wszystko ok