Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinający się Samsung NP350V5C-S0BPL

04 Maj 2013 21:27 1863 13
  • Poziom 12  
    Witam!
    Posiadam notebook'a Samsung NP350V5C-S0BPL od stycznia. Od początku były z nim problemy:
    -Problemy z Adobe Flash'em - strony się rozsypują, a po lewej są wypisane na niebiesko nazwy zakładek.
    -Klawiatura przestaje działać na kilka sekund
    -Sterownik ekranu przestaje działać i wyskakuje czarny ekran na kilka sekund
    -Nie da się przełączyć kart graficznych, chociaż ustawiam dla poszczególnych programów wysoką wydajność poprzez program
    Control Catalyst Center, a manualnie jest to niemożliwe.
    -Często się zacina
    -Gdy podłączę osobną mysz w grach nie da się jej używać, ponieważ po kilku minutach rozgrywki mysz się zacina na kilka
    sekund, potem na chwile działa, potem znów się zacina i tak ciągle. Próbowałem z różnymi myszami, niestety bez skutku.
    Podłączałem też moją do innych komputerów i działa bez zarzutów.

Także problemów jest jak widać dużo. Posiadam gwarancję z Media Markt "Comfort plus" I w każdym momencie mogę tam z tym pojechać, tylko pytanie czy jest sens i coś z tym zrobią.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
    Xaanue
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 18  
    A co na to wszystko twój antywirus?
    Jeśli twierdzi że nie ma wirusów a sprzęt jest na gwarancji to zawieź do naprawy.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 12  
    Komputer skanuję co tydzień... Więc to raczej nie żaden wirus. Antywirusa mam Norton internet security.
  • Poziom 43  
    Zdefiniuj jak rozumiesz słowo: cały?
  • Poziom 12  
    Niestety nie znam się na tym programie i nie wiem co mam aktualnie wstawić powstawiam wszystko co da się otworzyc w tym programie.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Wstaw cały obrazek, wstawiłeś górną część, trzeba rozciągnąć okienko.
    Przecież takie rozciąganie okien to jedna z podstawowych funkcjonalności Windows...
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Co ty robisz z tym HDD/laptopem?
    BF ma jakbyś go używał do gry w tenisa...

Poza tym SMART jest OK.

Czy laptop był oprócz tego złego traktowania, przegrzany?
  • Poziom 12  
    Po 1 czym jest BF?
    A po 2. Komputer używam na codzień. Trzymam go na nogach. Laptop nie ma żadnych przejść ani innych podobnych scenariuszy, ani razu nie upadł. Czuć też od niego plastikiem/elektroniką.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    To masz nerwicę kolan... ;-)
    O BF i pozostałych atrybutach SMART poczytasz dzięki Google...

Jeśli czuć od niego, to zazwyczaj z przegrzania, jeśli problemy są od początku, to na gwarancję.
  • Poziom 12  
    Ołkiej :) Dziękuję wszystkim za pomoc.