Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Creative 5.1 do komputera

logintu 04 Maj 2013 22:57 1431 3
  • #1 04 Maj 2013 22:57
    logintu
    Poziom 8  

Witam
    Mam kino domowe 5.1 firmy Creative, i chcialbym je podlaczyc do komputera. Glosniki sa podlaczane do subwoofera, a z subwoofera wychodza 3 wtyki typu jack : zielony, zolty, i czarny. Jaka karte powinienem kupic, zeby slyszec dzwiek przestrzenny, i czy jest mozliwosc kupna karty podlaczanej przez wejscie USB. Dziekuje i pozdrawiam.

0 3
  • #2 06 Maj 2013 15:48
    anmedia
    Poziom 39  

logintu napisał:
    Jaka karte powinienem kupic, zeby slyszec dzwiek przestrzenny,

A moze zacznij od podania jaki masz komputer (plyta glowna) bo moze sie okazac ze wogole nie bedzie potrzebny zakup dodatkowej karty.
    logintu napisał:
    czy jest mozliwosc kupna karty podlaczanej przez wejscie USB

Jest mozliwosc tylko trzeba znalezc odpowiednia.

0
  • #3 06 Maj 2013 19:26
    logintu
    Poziom 8  

Dzien dobry
    Podlaczylem kino domowe, i dzialaja mi tylko 2 glosniki (z wszystkich 5) plus subwoofer. Sprawdzalem kilka razy, czy kable sa wlasciwie podlaczone. Dziekuje, i pozdrawiam.

0
  • Pomocny post
    #4 06 Maj 2013 20:30
    anmedia
    Poziom 39  

logintu napisał:
    Podlaczylem kino domowe, i dzialaja mi tylko 2 glosniki (z wszystkich 5) plus subwoofer

Oczywiscie jest to normalne. Prosilem wczesniej o podanie modelu plyty glownej a teraz dodatkowo prosze podac jakie sterowniki sa do karty dzwiekowej (w wiekszosci sa to realteki).

Byc moze nie masz zainstalowanych poprawnie wszystkich sterownikow karty dzwiekowej (zrob skan obrazu) z ustawien audio. Tylko te co sa obok zegarka na pasku (powinny byc jedna ikona - glosnik bialy - ustawienia systemowe i druga ikona do ustawien dzwieku - szczegolowe ustawienia karty dzwiekowej, moze byc to takze glosnik albo ikona z logiem producenta).

logintu napisał:
    Mam kino domowe 5.1 firmy Creative, i chcialbym je podlaczyc do komputera

Sprecyzuj model. Bo moze dla Ciebie jest jasne ze to "kino", a nie koniecznie tak musi byc. Jedyne kino z aktualnie produkowanych to creative Z906, cala reszta to glosniki.

Jesli dalej nie wiesz o czym pisze, ponizej instrukcja do zestawu Z906.

0