Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chevrolet Cruze - Słabe działanie pilota po zamontowaniu kamery

ackbar20 05 Maj 2013 00:28 771 0
  • #1 05 Maj 2013 00:28
    ackbar20
    Poziom 2  

Witam,

jakiś czas temu wprowadziłem w samochodzie pewne modyfikacje. Dodałem kamerę, zmieniłem sposób podłączenia CB oraz stacji dokującej, doszedł trójnik itd. Od tego czasu pojawił się m.in. problem z działaniem pilota centralnego zamka. Sporo kombinowałem co może generować zakłócenia, ale teraz wszystko jest jasne. Jest to kamera (Prestigio 700x).
    Z manuala znalezionego w internecie zauważyłem, że odbiornik pilota znajduje się w osłonie lusterka wstecznego. A właśnie tam zainstalowałem kamerę. Odległość między nimi to jakieś 10 cm. Kamera ma bezprzewodowego pilota, ale to chyba nie jest problem.
    Testy pokazały ze pilot samochodu przestaje działać gdy kamera jest włączona (nie musi nagrywać) i podłączona jest do niego ładowarka. Ładowarka nie musi być podłączona do gniazdka zapalniczki. Wystarczy ze jest podłączony kabel do kamery.
    Gdy przy takiej konfiguracji odczepię ekran (kamera ma taką opcję) to pilot zaczyna już w miarę działać.

Macie jakiś pomysł co z tym zrobić by nie przenosić kamery a wszystko działało poprawnie?? Rozkręcić obudowę i ją jakoś z ekranować??

0 0