Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

e52 - Nowy soft 091.003- nie działają aplikacje JAVA

karlrysz 05 May 2013 01:06 1434 3
    karlrysz
    Level 10  
    Witam. Mam nastepujacy problem: zmieniłem product code na E52 (z play) na inny aby nie mieć brandowanego tel. Wszystko poszło ok, nawet SFTupdater od razu pokazał ze jest nowa wersja oprogramowania - 091. Wszystko sie wgrało i pieknie chodzi. Jest jedno ale. Na nowym oprogramowaniu przestały mi działac aplikacje JAVA. Konkretnie uzywałem jednej - tokena do banku, ale sprawdziełm inne JAVA - nie działają. TZN co najgorsze - nie można go odinstalować, bo sie zawiesza system (bialy ekran przez 20 sek i wraca do punktu wyjscia). Przy probie instalacji od nowa na nowym sofcie sie takze zawiesza. Dodam ze na starym sofcie - wszystko działało idealnie. Prosze o pomoc co mozna z tym zrobic? Można jakoś wrócić do starszej wersji softu?
    archi3
    Level 31  
    Wina softu. Wgraj sam nowy (nie przez aktualizacje) i wtedy sproboj, a jak nie to zanies do serwisu (przed jakakolwiek operacja zrob backup).
    karlrysz
    Level 10  
    archi3 wrote:
    Wina softu. Wgraj sam nowy (nie przez aktualizacje) i wtedy sproboj, a jak nie to zanies do serwisu (przed jakakolwiek operacja zrob backup).
    A jakieś pomysły jak można samemu wgrać soft ale nie uzywając "software updater'a"?
    grubas
    Level 40  
    Opisywane na forum i to wiele razy. Jest nawet osobny temat jak wgrać i czym ( Phoenixm a SW pobrać Navifirm ).