Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wan miniport nie pracuje poprawnie

05 Maj 2013 09:36 9774 3
 • Poziom 2  
  Witam.
  Mam problem z Wan miniport
  WAN miniport (IP)
  WAN miniport (IPv6)
  WAN miniport Network Monitor)

  Komunikat:
  To urządzenie nie działa poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. Kod 31

  Może mi ktoś z tym problemem pomóc, ponieważ nie mogę się połączyć z Internetem na tym laptopie przez modem USB . Mam laptopa HP Compaq CQ58 z Windows 8 64 bity. Nie wiem czy kombinować, co z tym czy po prostu oddać na gwarancję laptopa.
 • Poziom 16  
  :) z tego co opisałeś to podłączyłeś JAKIŚ modem nie rozpoznawany przez WIN 8
  nie zainstalowałeś odpowiednich sterowników i czepiasz się lapka ( narazie bezpodstawnie ) :D
  Kod 31
  To urządzenie nie działa poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)Zalecane rozwiązanie

  Zaktualizowanie sterownika

  Może zostać wyświetlony monit o podanie ścieżki do sterownika. System Windows może zawierać wbudowany sterownik. Mogą też być nadal dostępne pliki sterownika zainstalowane podczas poprzedniego konfigurowania urządzenia. Niekiedy jest otwierany Kreator nowego sprzętu, w którym może zostać wyświetlony monit o sterownik. W przypadku monitu o sterownik, który nie jest dostępny, można spróbować pobrać najnowszy sterownik z witryny dostawcy sprzętu w sieci Web.

  W oknie dialogowym Właściwości urządzenia należy kliknąć kartę Sterownik, a następnie kliknąć przycisk Aktualizuj sterownik, aby uruchomić Kreatora aktualizacji sprzętu. Należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zaktualizować sterownik.

  Moderowany przez DriverMSG:

  3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

 • Poziom 2  
  Nic z tego. System Windows ustalił ze sterowniki są aktualne.
  Podczas połączenia modemu USB i próby połączenia się z Internetem wyskakuje błąd 720.
 • Poziom 16  
  :) Idź do bardziej znającego obsługę PC lub poczytaj ABC Win , w pierwszym poście napisałeś o braku sterowników , wyjaśnione jest to , nie zrobiłeś nić więcej i rozpisujesz na temat konsekwencji braku sterowników , szkoda że MS przeoczył ten Twój modem i nie poszło po ,, sznurku '' :cry: :cry:


  owy błąd jest wyjaśniony http://support.microsoft.com/kb/810979/pl
  Moderowany przez DriverMSG:

  3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.