Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna II 1,9dci, migająca czerwona kontrolka (silnik z wewnętrznym napisem stop

05 Maj 2013 10:36 12129 6
  • Poziom 10  
    Witam. Wiem że bez podpięcia do kompa ciężko jest stwierdzić ale może ktoś miał taki problem lub wie od czego i za co odpowiada ta kontrolka. Problem jest taki że przedwczoraj laguna zgasła podczas jazdy i od razu zaświeciła się ta kontrolka. Silnik kręcił a samochód nie chciał odpalić.Wczoraj po kilkunastu próbach w końcu zapalił i wszystko działa lecz kontrolka nie zgasła i dalej miga. Ładowanie jest, ciśnienie oleju nie świeci, dobrze wchodzi na obroty, silnik chodzi tak jak powinien lecz świeci ta kontrolka. Jeżeli nic nie wymysle to pojutrze podjadę na diagnozę lecz może to jakaś drobnostka i chce się uchronić przed niepotrzebnym wydaniem pieniędzy. Z góry dzięki za odp.
  • Poziom 43  
    Niestety kupując autko naszpikowane elektroniką nie uchronisz sie przed diagnozą komputerową.
    Nie naprawiając narażasz się na poważne uszkodzenie silnika o co w tym modelu bardzo łatwo.
  • Poziom 10  
    Rozumiem tylko licze na to że ktoś już się spotkał z takim problemem i wie jaka to była przyczyna :|
  • Poziom 43  
    Może być coś z czujnikami lub pompą paliwa lub wtryskami.
  • Poziom 10  
    Yhy. Tylko że mnie to zastanawia że silnik pracuje tak jak powinien, gdyby coś z tych rzeczy to mi się wydaje że coś by nie grało chyba że coś w minimalnym stopniu szwankuje i wyłapuje błąd.
  • Poziom 43  
    Stanął raz , stanie i drugi. Poczekaj tylko .
  • Poziom 10  
    Nie zgasła drugi raz :D problemem był komputer sterujący