Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SmartGPS SG 200 - brak reakcji, nie włącza się po odłączeniu w samochodzie

05 Maj 2013 14:54 1641 2
  • Poziom 16  
    Witam, trafił w moje ręce ten model. Użytkownik twierdzi, że odłączył ją w samochodzie wrzucił do schowka. Następnie chciał załączyć i klops.
    Zero reakcji. Podłączyłem ją pod USB, system operacyjny na komputerze poinformował, że nie rozpoznano urządzenia i tyle. Dioda świeci na czerwono podczas podłączenia pod kompa, akumulator wcześniej rozładowany teraz podaje ok 3,44 V. Nie zanotowałem spadku napięcia przy próbie załączania nawigacji. przyznam się bez bicia, że pierwszy raz będę naprawiał ten model nawigacji. Wizualnie nie widać, żadnych uszkodzeń.
    Jeśli ktoś z kolegów posiada schemat do tego modelu lub podobnego i może udostępnić będę wdzięczny.

Sprawdziłem przed chwilą napięcie na akumulatorze, które jest równe = 0V czyli jakiś układ rozładowuje w zastraszjącym tempie akumulator.
    Tak się zastanawiałem nad L111B ?? Jeśli się mylę proszę mnie skierować na właściwe tory. Z góry wielkie dzięki
  • Poziom 16  
    Zapomniałem ci dopisać, że ładowanie w nawigacji jak najbardziej funkcjonuje

Jednak to forum staje się z roku na rok wróżbiarskie.
    Po wielu trudach znalazłem odpowiedź na zagranicznym forum.
    Nawigacja funkcjonuje.