Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel astra g - centralny zamek nie zamyka wszystkich drzwi

nosio2 05 May 2013 15:47 14178 4
 • #1
  nosio2
  Level 14  
  witam!!!Mam problem jak w temacie przy próbie zamykania auta z kluczyka nie z pilota pilot jest uszkodzony centralny zamek zamyka przednie drzwi czyli kierowcy i pasażera natomiast tylne drzwi prawe wedle uznania raz się zamkną a raz nie, drzwi lewe wcale się nie zamykają i tak samo przy otwieraniu. Jeśli ktoś miał podobny problem to byłbym wdzięczny za pomoc co i jak sprawdzić. zaczął bym od sprawdzania ciągłości przewodów od modułu do drzwi. jak ktoś ma inne pomysły to byłbym wdzięczny.
 • #2
  Sołtys_Elbląga
  Level 31  
  No sprawdź ten przewody sobie. Sprawdź potem siłowniki podłączone na krótko. Potem wróć tu i opisz całą sytuację.
 • #3
  Radzio2222
  Level 12  
  sprawdź przelotki w tylnych słupkach i przewody w przelotce klapy. Klapa czasem lubi mieszać w centralnym
 • #4
  nosio2
  Level 14  
  zamek w oplu jest sterowny minusem plus pojawia się na przewodzie czarno-czerwonym tak ? Bo dzisiaj w końcu zabrałem się za ten centralny rozebrałem drzwi wymontowałem zamek odłączyłem wtyczke od zamka podczas zamykania i otwierania auta jest minus na przewodzie czarno-niebieskim i czarno-żółtym natomiast plus pojawia się na przewodzie czarno-czerwonym tak ma być?
 • #5
  nosio2
  Level 14  
  panowie teraz to całkiem się z centralnym porobiło podczas zamykania auta auto zamyka się jedynie drzwi pasażera kierowcy i tylne prawda natomiast drzwi tylne lewe i klapa bagażnika już nie zrobiło się tak gdy chciałem aby drzwi tylne lewe się zamykały bo się nie zamykały a teraz jest tak ze ani te drzwi się nie zamykają ani klapa bagażnika się nie zamyka a później dzieje się tak ze zamykam samochód i po chwili centralny otwiera drzwi kierowcy samoczynnie