Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 Home Premium 32bit - Wersja NTT

pacik19 05 Maj 2013 17:05 2460 4
  • #1 05 Maj 2013 17:05
    pacik19
    Poziom 18  

Witam, mam problem otóż na moim starym komputerze od NTT chciałem sformatować komputer za pomocą recovery (przywracanie systemu) jak klikam, aby przywracało to pisze, że zaraz zacznie przywracać i że wszystkie dane zostaną usunięte całkowicie no to daje "OK" i nic się nie dzieje.. Pewnie przez to,że nie zrobiłem kopi bo komputer był kiedyś w serwisie z wymianą dysku twardego.. myślałem, że nie muszę jej robić, a okazało się, że oni mi tego nie wgrali teraz nie mam jak sformatować windows 7.. a pirata nie wgram bo mam oryginalny klucz na licencji NTT.. Nawet jak pobrałem instalke z internetu (Zwyczajną) to gdy wpisuje klucz pokazuje mi, że jest nie poprawny, nie mam już gwarancji jak ktoś może to niech mi prześle obraz win7.. bo mam straszne lagi i nerwicy można dostać.
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

0 4
  • #3 06 Maj 2013 13:34
    pacik19
    Poziom 18  

Sprawdze czy pomoże, ale się obawiam, że raczej nie. Narazie nie mam jak tego zrobić ponieważ zgubiłem płytkę.. (piracką) oczywiście klucz mam orginalny ;p
    Jeszcze jakieś inne sugestie?

0
  • #4 06 Maj 2013 14:28
    ergie
    Poziom 28  

Ogólnie, to wystarczy Ci płyta z danym systemem (ważne, by była taka sama jak na nalepce), jeżeli jej nie masz, a napiszesz jaką masz wersję to Ci pomogę w przesłaniu takiego nośnika (instalki).

Jeżeli klucz jest faktycznie oryginalny, to przyjmie go i będzie 'cacy'.

0
  • #5 06 Maj 2013 17:09
    pacik19
    Poziom 18  

No dobrze to już pisze.. na nalepce jest napisane tak "Windows 7 Home Prem NTT" Czyli Home Premium NTT 32 bit :)

0