Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak mozliwości słuchania muzyki przez słuchawki bluetooth MC-900B PURE

kuberra 05 Maj 2013 19:37 2856 4
  • #1 05 Maj 2013 19:37
    kuberra
    Poziom 11  

Witam,
    Zakupiłem słuchawki jak w temacie lnk do nich : http://www.modecom.pl/mc-900b_pure/bluetooth/sluchawki/audio/produkty/ - głownie kupione do słuchania muzyki z komputera oraz gadania na team speaku.

Pierwsze co gdy je kupiłem zdziwiłem się, ze nie ma w pudełku bluetooth adaptera, poszedłem do pobliskiego sklepu i kupiłem : adapter usb bluetooth esperanza EA 101
    podłączyłem sprzęt (bluetooth) pokazała się ikonka bluetooth w try wykryło urządzenie - jednak przy ikonce urządzenia pokazany był żółty trójkącik.

Muzyka nie grała, team speak nie działał, więc kliknąłem prawym przyciskiem na wykrytym urządzenie z trójkącikiem ->rozwiąż problem - pokazał się komunikat :
    urządzenie zewn. urządzenie bluetooth nie ma sterownika kliknąłem aby zainstalował sterownik , ale niestety nie znalazł takowego i tak za każdym razem :/ - informacja o nie powodzeniu instalacji.

Mobo : MSI b75a g43

0 4
  • #2 05 Maj 2013 19:57
    mariuszspa
    Poziom 20  

Znajdź za pomocą google plik 7zbv14ww . Są to sterowniki do Lenovo, ale działają na innych sprzętach. Nie wrzucę, bo dużo waży.

0
  • #3 05 Maj 2013 22:27
    kuberra
    Poziom 11  

niestety, ale usuneło mi to całkowicie bluetooth

0
  • #5 06 Maj 2013 19:07
    kuberra
    Poziom 11  

zrobiłem ciut inaczej - zainastlowałem program który służy do znajdywania sprzętu i instalowania do niego sterowników i trójkącik zniknoł :)

Teraz problem jest następujący jak ustawić aby mikrofon i słuchawki działały przy programach typu winamp WMP Skype i przedewszystkim Team Speak

0
  Szukaj w 5mln produktów