Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym się różni wydział EiT od teleinformatyki?

qubaa159 05 Maj 2013 23:00 1035 6
  • #1 05 Maj 2013 23:00
    qubaa159
    Poziom 8  

Witam tak jak w temacje nurtuje mnie temat studiów czym się różni kierunek elektroniki i telekomunikacji od wydziału teleinformatyki? Z góry dziękuje za odp.

• #2 06 Maj 2013 01:07
    McMonster
    Poziom 32  

To pytanie wygląda tak: "czym się różni pralka od łazienki?" Odróżniasz w ogóle wydział od kierunku?

• #3 06 Maj 2013 10:28
    qubaa159
    Poziom 8  

gddybym wiedział to bym nie zadawał pytania ;) jednak nie wiem czym sie różnia i widze że ty również nie znasz odp

• #4 06 Maj 2013 11:08
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!
    Nie podałeś żadnych szczegółów dotyczących uczelni, ale postaram się wyjaśnić krótko: na wydziałach danej uczelni są różne kierunki, na kierunkach są różne specjalności, np. Wydział Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki, potem kierunek Elektrotechnika i wreszcie specjalność, np. Automatyka i Metrologia lub Elektroenergetyka lub Przetworniki Elektromechaniczne, na Politechnice Łódzkiej.

• #6 06 Maj 2013 13:38
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!

qubaa159 napisał:
    nie wiem wg jaka jest różnica

Przecież krótkie opisy kierunków są na stronie podanej przez Ciebie.

qubaa159 napisał:
    co mogę robić po EiT

A to już zależy od Ciebie i twoich umiejętności wyniesionych po tychże kierunkach oraz zapotrzebowania na rynku pracy. Zwróć jednak uwagę, że najpierw musisz się dostać na Politechnikę Wrocławską czy Łódzką i ją ukończyć, a to zależy od Twoich zainteresowań i wielu innych czynników, o których pewnie już wiesz.

• #7 06 Maj 2013 22:19
    McMonster
    Poziom 32  

qubaa159 napisał:
    gddybym wiedział to bym nie zadawał pytania ;) jednak nie wiem czym sie różnia i widze że ty również nie znasz odp

Ja się kieruję własnymi poszukiwaniami, gdy czegoś nie wiem, a nie wskakuję od razu na forum... Zresztą wkleiłeś już link do opisów kierunków, gdzie masz plany studiów i siatki godzinowe i chwilę potem pytasz, jaka jest między nimi różnica. To już sensu nie ma. Chcesz mieć wszystko podane na tacy na zawołanie?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME