Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy mini 2 USB nie łączy z komputerem

pychakanapki 07 May 2013 17:35 14097 5
 • #1
  pychakanapki
  Level 2  
  Witam;)
  Wiem że to nieodpowiednie forum no ale szukałam odpowiedzi wszędzie chyba no i bez skutku. Mam problem. Otóż kupiłam właśnie telefon Samsung Galaxy mini 2 i gdy chciałam podłączyć go przez USB do komputera jedynie mi go ładowało. Wszystko robiłam tak jak powinnam, debugowanie USB tez mam wyłączone. No nwm co mam robić.. Doradźcie proszę;)
 • #2
  Robert 1960

  Level 32  
  Witam !
  Masz zainstalowany program KIES do pobrania z http://www.samsung.com/pl/support/usefulsoftware/KIES/JSP lub zainstaluj sobie np. Wondershare MobileGo for Android lub nawet MyPhoneExplorer - ten ostatni jest do telefonów Sony Ericsson, ale działa na Samsungach również, Kies czasami tak ma, że nie chce działać !
 • #4
  pychakanapki
  Level 2  
  Telefon jest nowy. Zainstalowałam Kies tak jak radził Robert, teraz zaczęło mi wyświetlać że znaleziono nowy sprzęt, jednak jest problem z jego instalacją. W moim komputerze pokazuje mi dysk wymienny (nawet dwa) no ale jak chce w niego wejść to wyskakuje mi "włóż dysk do stacji"
 • #5
  Robert 1960

  Level 32  
  Witam !
  Znajdź swój telefon tutaj http://forum.android.com.pl/f55/ lub jeżeli to jest Samsung Galaxy Mini S5570 to tutaj bezpośrednio http://forum.android.com.pl/f323/ i w pomocy technicznej znajdziesz odpowiedź ( pobierz wszystkie sterowniki do niego, bo Samsung tak ma, że Kies go nie chce znaleźć czasami - miałem ten sam problem z Galaxy Ace ) !
 • #6
  pychakanapki
  Level 2  
  Przestałam się bawić z Kies'em, wgrałam po prostu Wondershare i wszystko działa. Dziękuję wam bardzo ;)