Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cisco EPC3925 - drastycznie niska prędkość

notyou 07 Maj 2013 19:21 1359 3
  • #1 07 Maj 2013 19:21
    notyou
    Poziom 2  

Witam,

od pewnego czasu mój router cisco od inea zaczął szwankować, jeśli chodzi o wifi. Mam podpisaną umowę na 50 mb/s i przez kabel ta prędkość jest mniej więcej uzyskiwana. Jednak przez wifi, które przez kilka miesięcy działało ok- 20 mb/s, teraz zmniejszyło się do 0,20 mb/s, czyli praktycznie internet ledwo chodzi. Inea niestety nie potrafi mi pomóc, twierdząc, że oni nie odpowiadają za prędkość downloadu przy sieci bezprzewodowej... Zmieniałam już tryb na n... próbowałam różne kanały, jak również channel width na 40 mhz... nic nie pomogło.

Może Wy potraficie mi pomóc? Z góry dziękuję.

0 3
  • #2 07 Maj 2013 19:45
    ziombekk1998
    Poziom 13  

Ustaw w routerze bgn tryb i na auto mhz i czy na innych komputerach też jest taki wolny intetnet? Czy na telefonie? A może to wina, że coś sie uszkodziło w routerze lub kabel zły? A może jeszcze ten laptop jest daleko gdzieś i są takie efekty ?

0
  • #3 07 Maj 2013 19:51
    notyou
    Poziom 2  

Ustawiłam bgn i wcześniej miałam auto mhz, czyli 24, inea kazala mi sprobować na 40, bo tylko 10% uzytkownikow jest tam- uzasadnienie pana z inea.
    Na telefonie jest ten sam problem, chodzi strasznie wolno. jedynie przez kable predkosc jest taka jak byla, ale mamy kilka urzadzen, dlatego ktores musi byc na wifi.
    laptop nie zmienil polozenia, tam gdzie byl przez kilka miesiecy, kiedy predkosc z wifi byla 20 mb/s, wiec to chyba nie odleglosc jest problemem.

0
  • #4 07 Maj 2013 22:40
    jurek.adam
    Poziom 43  

Jak masz dostęp do panelu w modemie, to wrzuć logi i poziom sygnału oraz skan sieci bezprzewodowych z programu inSSIDer.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo