Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung np355e5c-a04pl kamera działa nieprawidłowo (skype)

poniewierski1992 07 Maj 2013 23:15 1623 2
  • #1 07 Maj 2013 23:15
    poniewierski1992
    Poziom 2  

Witam,
    Wykonałem następujące czynności:
    -W komputerze z fabrycznie wgranym systemem operacyjnym Windows 8, wszystko działało prawidłowo.
    -Po usunięciu partycji recovery oraz wgraniu systemu Windows 7, początkowo wystąpił problem ze sterownikami (brak na stronie producenta), który został rozwiązany za pomocą wyszukania potrzebnych sterowników programem driverrobot. Wszystkie aktualizacje oraz sterowniki zostały pobrane i zainstalowane (sprawdzone w menadżerze urządzeń).
    -System całkowicie legalny z licencją Microsoft DreamSpark

Opis problemu:

Kamerka internetowa działa ale niepoprawnie, obraz np na skype zostaje wysyłany do odbiorcy ale nie widać podglądu samego siebie. Wydaje mi się że nie może zostać on duplikowany. Skype nie jest problemem instalowałem dwa razy.

Jeśli ma ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać bardzo proszę o pomoc.

• Pomocny post
    #2 08 Maj 2013 01:53
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witaj,
    Ostatnio z najnowszym Skype widziałem na kilku różnych komputerach problemy z kamerą. Sprawdzałeś na starszej wersji, czy działa? U mnie problemy zniknęły po instalacji starszej wersji 5.10, dostępnej przykładowo tu: http://www.oldversion.com/windows/skype-5-10-0-116 - nie zaszkodzi spróbować moim zdaniem.

Przy okazji - czy w ustawieniach skype podgląd z kamery jest widoczny? Czy inne aplikacje mogą z niej korzystać bez problemu?

• #3 08 Maj 2013 20:20
    poniewierski1992
    Poziom 2  

Dziękuje pomogło :) To była wina chyba skype

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME