Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Avila- sam pod¶wietla ekran.

08 Maj 2013 16:22 1653 13
  • Poziom 9  
    Witam, mam taki do¶ć nietypowy problem... mam avile która sama pod¶wietla ekran a dokładnie wygl±da to tak:

Telefon leży sobie na stole brak jakich¶ wiadomo¶ci poł±czeń itp. i nagle pod¶wietla się ekran, ga¶nie po czasie jaki jest ustawiony i za chwilkę znów to samo... i tak aż nie "zdechnie" bateria :D wszystko inne działa jak natura chciała :) kto¶ może pomóc? ewentualnie odesłać do miejsca gdzie jest cos o tym napisane bo wujek google dzi¶ nie chciał mi pomóc :/

Z góry dziękuję za każd± odpowiedĽ :D
  • Poziom 9  
    Fabryczne zrobione lecz nadal to samo.
  • Poziom 9  
    Bez karty i dalej to samo.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Nie wymieniałe¶ wy¶wietlacza może czy to się stało z dnia na dzień czy jaki¶ upadek?
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Ja bym zacz±ł od softu.
  • Poziom 9  
    mundek223 napisał:
    Nie wymieniałe¶ wy¶wietlacza może czy to się stało z dnia na dzień czy jaki¶ upadek?

Tak z dnia na dzień :)

Cytat:
    W takim układzie trzeba rozebrać telefon i sprawdzić czy nie ma jakich¶ ¶ladów zalania/zawilgocenia.

¶rodek suchy jak pieprz.

Zostaje tylko przeinstalować system :) można jaki¶ odno¶nik do instalacji softu na takiego dziadka? :) instalowałem androidy ale z softem nigdy nie miałem przyjemno¶ci więc nie wiem co z tego wyjdzie :)
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Klawisze pod ekranem mog± zwierać
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    helterskelter33 napisał:
    Klawisze pod ekranem mog± zwierać

Tez obstawiam klawiature. Rozbierz telefon, wyjmij plytke klawiatury, zdejmij z niej naklejke (tzw domesheet) i szukaj sladow wilgoci. Czasem wystarczy kilka razy uzyc klawiszy pod ekranem wilgotnymi palcami i zwarcie gotowe. Sprawdz tez przy okazji klawisze glosnosci.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Dziwna sprawa ale naprawiło się samo :) z dnia na dzień przestał mrugać. Wydaje mi się że tak jak @up mówi :) Wilgoć musiała wyparować albo co¶. Dzięki bardzo :) problem rozwi±zany.