Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Tania drukarka laserowa mono około 200zł

kacper_j 08 Maj 2013 21:10 3240 9
  • Poziom 6  
    Witam. Poszukuję taniej w użytkowaniu drukarki laserowej mono. Jestem zupełnym laikiem, więc wchodzi w grę tylko wymiana tonera na nowy w razie jego braku. Przymierzam się do zakupu HP 1200, czy to dobry wybór? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.
  • Poziom 32  
    kacper_j napisał:
    czy to dobry wybór?

Jeden z dobrych.

Podaj, co wymagasz od sprzętu.
  • Poziom 6  
    Nic wielkiego, chodzi o drukowanie tekstu czasem tabel. Korzystałem wcześniej z atramentówki, nie jestem specem co do jakości wydruku. Duplex jest mi zbędny. Chodzi o tani druk i drukarka która wytrzyma kilka lat. Korzystanie z drukarki nieregularne, jeśli chodzi o ilość drukowanego tekstu to raczej średnia ilość.
  • Poziom 8  
    Akurat modele HP z tych tańszych 200-300zł idealnie nadają się do domowego użytku. Są tanie w codziennym użytkowaniu i można bez problemu stosować zamienniki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Co by nie zakładać nowego tematu dołączę się.

Czy ta drukarka podczas użytkowania zużywa tylko toner.? znaczy się kiedyś osobno były bębny, nagrzewnice i kto wie co jeszcze.
    Na ile starcza toner w nowej drukarce?

Drukarka była by używana sporadycznie i czy za każdym włączeniem komputera, automatycznie włącza się drukarka która się nagrzewa i zużywa toner?
  • Poziom 16  
    Sługa WSI napisał:
    Drukarki laserowej nie musisz włączać razem z komputerem, może całkiem długo stać nieużywana (np. 2 lata). Po pewnym czasie od włączenia drukarka przechodzi w stan uśpienia i wtedy nie pobiera prądu do grzałki.

Nie chodzi o prąd tylko o to czy i jak dużo zużywa tonera podczas rozruchu z uśpienia i po włączeniu.

A co sądzicie o tych modelach

Xerox Phaser 3010 179zł
    Samsung ML-2160

Chyba że coś innego polecacie. Tylko nowy sprzęt.
  • Poziom 10  
    Co do HP LJ 1200, to idealna drukarka do domu, jedyna jej wada to zbyt mała ilość pamięci, przez co duże pliki (zwłaszcza niektóre PDFy) drukują się bardzo długo, denerwuje to jedynie przy druku dokumentów posiadających dużą liczbę stron. Ja kupiłbym ją jeszcze raz :).