Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SEAT LEON - VAG COM czy VAG COMMANDER korekta spalania IMMO3

pepe_lodz 09 May 2013 08:40 5553 1
    pepe_lodz
    Level 15  
    Witam
    Powiedzcie mi czy jak zakupie VAG COmmenade K+Can na USB to czy zadziała on też z VAG TACHO ? Mam pacjenta Leon 1.9 TDI ASV 2002r MAJ i ma już chyba licznik z IMMO 3(po polaczeniu VAG COM w Instrumenty pokazuje cos VDO V03). Chciałem w nim zrobić korektę średniego spalania bo pokazuje mi po modyfikacjach silnika (wtryski 216) i softu ECU ze za dużo pali a sprawdzałem na dystrybutorze i pali o ok 1L mniej. Vag COm po wejściu w Instrument> Adaptacje i kanał 03 pokazuje ERROR. U Kolegi w Audi A6 99r działa ok i tam jest wartość 100. Wychodzi na to ze u mnie trzeba odczytac wsad i na kompie w edytorze HEX zmienić i wgrać ponownie. Tylko chciałbym wiedzieć jaki interface kupic aby to zrobić.
    Czy jest ktoś z Łodzi bądź okolicy aby mogł mi w tym pomoć albo ma takie interfacy aby to zrobić ? Będę wdzięczny,.
    matts84
    Level 11  
    Mam Vag Commandera i nim odczytać wsad można. Chociaż wersja 1.4 nie chce mi odczytać wsadu z VDO V12. Kabel nie współpracuje z programem Vag Tacho.

Edit: Kablem KKL i programem Vag eeprom programmer 1.19g powinieneś odczytać wsad licznika bez problemu. Kabel pod USB może być.