Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skype nie wykrywa kamerki

rootek27 09 May 2013 08:43 5835 8
 • #1
  rootek27
  Level 9  
  Witam było wiele tematów które czytałem ale żaden z nich nie rozwiązał mojego problemu mianowicie, przy instalacji skype na XP Pro wszystko działało poprawnie do pewnego czasu teraz skype nie wykrywa w ogóle kamerki , kamerka jest w systemie i działa w innych programach i przechwytuje obraz normalnie , postanowiłem więc zainstalować starszą wersje skype niestety ta metoda też zawiodła (v6.1 / 6.2 / 3.2) ponieważ starsze wersje nie obsługują już wideo rozmów po wielu nie udanych próbach zainstalowałem windows 7 ultimate niestety problem jest dalej ten sam system normalnie wykrywa kamerkę a skype już nie co robić bo już całkowicie nie wiem co się dzieje (ps.nie jest to wina kamerki na 2 kompie z win XP działa poprawnie) Proszę o pomoc !
 • #2
  buczo11
  Level 28  
  Witam!
  Miałem podobny problem z kamerką, mianowicie po jakimś czasie w Skype nie było obrazu w wideo-rozmowach. Może to śmieszne, ale pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponowne Skypa.
 • #3
  rootek27
  Level 9  
  buczo11 już to przerabiałem czy naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie dlaczego tak może się dziać ??? :/
 • #4
  stadi
  Level 10  
  W ustawieniach skype jest ona wybrana? Masz najnowszy sterownik do tej kamerki ze strony producenta?
 • #5
  rootek27
  Level 9  
  nie wykrywa w ogóle kamerki nie pokazuje jej w skype(w systemie jest wykrywana bez problemowo i działa pod wszystkimi innymi programami) a sterowniki są najnowsze ze strony producenta :/
  Skype nie wykrywa kamerki
 • #6
  User removed account
  User removed account  
 • #7
  rootek27
  Level 9  
  titanum tc102 sterowniki z strony producenta
  działała cały czas na XP prof sp 2
  dx 9.0c
  ati radeon 9200 sterowniki z strony ati
  przypominam że kamerka cały czas działała poprawnie .
 • #8
  Zo0m
  Level 10  
  Mam ten sam problem. WinXp pro SP3, Kamera PK-710MJ A4techa, do ostatniego miesiąca działała pod skype jak miód. System ją zainstalował bez żadnych sterowników, bo tak też informuje producent, że nie wymaga dodatkowych plików. Od momentu kiedy skype wydał jakąś aktualizację, kamera nie jest przez Skype wykrywana. Nadal działa w jakiejkolwiek innej aplikacji. Mega to irytujące, bo z dnia na dzień przestało działać. Pomocy?