Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dysk C- brak miejsca mimo pustego dysku.

09 Maj 2013 13:30 10695 9
  • Poziom 2  
    Witam
    mam problem z dyskiem C. Od kilku dni pojawia mi się komunikat brak miejsca... Mam Windows XP pojemność całego twardziela to 500 GB z tego 30 GB na dysk C. Usunęłam lub przeniosłam wszystko co było niepotrzebne. Kosz pusty. Folder Temp też ale dysk "pożera" całą pamięć kt zwolnię i po kliku chwilach znów pojawia się komunikat. Zmniejszyłam pamięć wirtualną z 2 na 1 GB i zyskałam 1 GB wolnego miejsca ale to dało mi tylko dzień spokoju... Ratunku. Chce uniknąć formatowania.

Dodam że kompa używam głownie do przeglądania stron internetowych. Oczyszczanie dysku nie pomaga. Mam też CCleaner ale niezależnie od tego ile miejsca zwolnię wszystko jest połykane przez system.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Skan systemu CureIT
    ADWcleaner - opcja USUŃ.
  • Poziom 35  
    Jakie foldery zawierają największą ilość miejsca?
  • Poziom 2  
    Documents and Settings - 19 Gb, Program Files - 3 GB, Windows - 8 GB.

Dodano po 4 [minuty]:

W Documents and Settings najwięcej zajmuje Administrator - 18 GB. To dziwne bo po zsumowaniu rozmiarów folderów jakie znajdują się w Administratorze nie wychodzi więcej jak 1 GB.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za programik pitrala1 :) Wyszło że 15 GB to Administrator/Ustawienia lokalne/Temp. Mogę to bez żalu usunąć? :)

Dodano po 5 [minuty]:

Właściwie to te 15 gb zajmuje jeden dokument tekstowy toolbar_log. Za przeproszeniem co to za dziad? ;)
  • Użytkownik usunął konto