Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 1.8 5v 95 r ABS po wymianie tarcz hamulec wpada w podłoge

09 Maj 2013 22:10 4158 8
  • Poziom 1  
    Witam. posiadam audi A4 1.8 5V 95rok wymieniłem tarcze i klocki z przodu i z tyłu i pedał hamulca wpada w podłogę na zapalonym silniku przed wymiana był wysoki pedał auto posiada ABS układ odpowietrzałem dwa razy i nic to nie dało przejechałem z 5kilometrow rozpedzajac się i hamując tarcze się nie dały dotknąć a auto prawie nie hamuje. Prosze o pomoc z góry dziekuje . Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    Nie wiem co można popsuć zmieniając tarcze i klocki w tym Audi. Tarcze z zabezpieczenia umyte? Po co odpowietrzać po zmianie tarcz i klocków? Coś poza tym było "grzebane "przy hamulcach?
  • Poziom 43  
    Zacisk z tyłu jest wkręcany czy wciskany?
  • Poziom 17  
    witam jak wciskałeś tłoczki robiłeś to na odkreconym odpowietrzniku?-nie? No to masz przyczyne cały syf z zacisków wpompowałeś do abs i pompy hamulcowej. Pewnie na zgaszonym silniku jes wysoki pedał a jak zapalisz to leci do ok. 2cm nad podłoge?
  • Poziom 30  
    Odpowietrzyłeś do momentu aż ciurkiem leciało z odpowietrznika i w odpowiedniej kolejności?Robiłeś to w dwie osoby?
  • Poziom 8  
    I jak rozwiązałes ten problem? , mam podobną przypadłość...
  • Poziom 17  
    pompa hamulcowa przepuszcza między sekcjami lub zapowietrzony abs
  • Poziom 1  
    Najlepiej podjedź do warsztatu niech przetoczą płyn pod ciśnieniem, przy okazji wymienisz a koszt nie jest duży. Jeżeli nie pomoże to masz po pompie.
    vag-group.pl