Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Develop +220 - czujnik papieru w piecu

10 Maj 2013 09:09 1722 9
  • Poziom 9  
    Gdzie znajduje się dokładnie ten czujnik ? . Nie mogę go znaleźć. I jak go wymienić Problem w tym że po włączeniu kopiarki dostaję info o zacięciu papieru.
  • Poziom 22  
    Czujnik wyjścia jest w piecu z jego prawej strony, jako taki nie występuje jako część wymienna, może tylko wyhaczona dżwignia
  • Poziom 16  
    Czujnik nie jest w piecu tylko na prawych drzwiczkach i lubi się łamać chorągiewka, już kilka razy ją wymieniałem.
  • Poziom 9  
    Ale gdzie ten czujnik dokładnie jest , bo ja go nie widzę Develop +220 - czujnik papieru w piecu
  • Poziom 16  
    Tak jak pisałem czujnik nie znajduje się w piecu tylko na tych drzwiczkach z prawej strony, które się otwiera podczas zacięcia. Znajduje się on powyżej rolki transferowej i podczas zamknięcia drzwiczek ustawia się minimalnie nad piecem rejestrując w nim ewentualne zacięcia.
  • Poziom 9  
    czyli to jest to? Ja juz to kleiłem, więc wygląda to trochę dziwnie. Ale nadal mnie informuje, przy uruchamianu ksero , że jest zacięcie . Nie wiem może powinienem trochę dogiąć.
    pzdr M.K. Develop +220 - czujnik papieru w piecu
  • Poziom 16  
    Ja też próbowałem kleić i niestety nic z tego nie wychodziło, bo albo zaraz pękło w tym samym miejscu albo po przyklejeniu nie było odpowiedniego kąta i nadal maszyna pokazywała zacięcie. Najrozsądniej byłoby wymienić na nowy. Podaję numer tej części: A0ED 8207 01-Actuator.
  • Poziom 9  
    Problem w tym, że jak ten języczek był złamany to kartka za każdym razem zatrzymywała sie i pojawiał się komunikat , że nastąpiło zacięcie papieru. Ale mozna było uruchomić maszynkę, tak że można było rozpocząć drukowanie Teraz kiedy ja to skleiłem i uruchamiam ksero to za każdym razem pojawia się błąd już na starcie maszynki. Przy otwartych bocznych drzwiczkach i zabezpieczeniu (tak jakby drzwiczki były zamknięte) jest ten sam błąd - zacięcie papieru w chwili inicjowania drukarki.
    P.S. Oczywiście napewno chętnie kupię. Gdzie mogę to kupic ,bo u mnie na moim terenie tego nikt nie ma , a jeśli tak to tylko z wymiana i serwisem a to jest banał żeby to wymienić , więc zrobiłbym to sam. Jęsli oczywiście dostanę samą tę część
    pzdr M.K.
  • Poziom 9  
    Jedno jescze pytanie . A mianowicie czy ta spręzynka , która dociska chorągiewkę powinna dociskać ją w dół , cz też w górę , bo się trochę zgubiłem .
    dzięki pozdr M.K.
  • Poziom 16  
    Nie pamiętam czy tam jest sprężynka, ale skoro jest to musi dociskać go w dół.