Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

REGENT 15 i 30H. Regeneracja. Szukam kogoś z okolic Białegostoku.

thrower 27 Feb 2005 09:59 1746 2
    thrower
    Level 23  
    WITAM!
    mam w domu 2 REGENTY 15 i 30H... chciałbym je poddać renowacji, jednak sam boje sie w nich grzebać... nie chciałbym zniszczyć takiego sprzętu :) a nie znam żadnego elektronika w okolicy który zna sie na lampach...
    oba wzmacniacze były sprawne, jednak dla 15-stki coś sie stało i po włączeniu i rozgrzaniu niemiłosiernie piszczy i wyje...
    30H - działa bez większych problemów... pozatym że jeden kanał po kilkunastu minutach grania cichnie tak że prawie go nie słychać, a potem po kilku kolejnych wraca do normalnej głośności i tak w kółko... drugi kanał jest chyba w 100% sprawny (oprócz połamanego gniazda ale gra) używałem ich obu jako nagłośnienie do gitary
    Może jest na forum ktoś z Białegostoku lub okolic kto zna sie na wzmacniaczach lampowych i mógłby mi jakoś pomódz w przywróceniu im dawnej świetności??
    prosze o kontakt najlepiej mailowy ew na gg
    thrower666(malpa)go2.pl
    gg#1644619

POZDRAWIAM

Zmieniono tytuł tematu. Regulamin. (ob)
    Jasie-k
    Level 19  
    Nie jestem expertem ale jeżeli kanał milknie po jakimś czasie to znaczy, że coś się przegrzewa- obejrzyj dokładnie bańki lamp i transformator wyjściowy. Jeżeli to nie jest to co napisałem, możesz zajżeć na stronę www.vermona.de. Są tam opisy sprzętu tej firmy i sporo schematów.