Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

fiat ducato - po odpaleniu silnika gasną światła mijania

11 May 2013 17:53 4047 10
  • Level 2  
    Mam problem po zapaleniu silnika w fiacie ducato 1995 rok gasną światła mijania
    nie działają wycieraczki awaryjne też nie działają.
  • Level 31  
    I co teraz?
  • Level 2  
    no nie wiem dlatego pytam?
  • Level 31  
    Jaką masz skrzynie? Sam coś raczyłeś sprawdzić czy zgasiłeś silnik i poszedłeś pisać na forum?
  • Level 2  
    sprawdzałem przekaźniki bezpieczniki gdzie mam szukać dalej?
  • Level 31  
    A po co przekaźniki i bezpieczniki skoro na zgaszonym silniku działa? Świece sprawdź jeszcze...
    A na zapłonie świecą czy też gasną?
  • Level 39  
    Że się wtrącę: sprawdziłeś czy są czy masz o tym jakieś pojęcie, bo jeśli nie to niestety do elektryka trzeba się udać - to nie będzie tak prosto jak wymienić bezpiecznik.
  • Level 31  
    kwok, zapytaj się go w jaki sposób sprawdził przekaźniki. Pewnie nic palcem nie ruszył, rękę dam sobie uciąć.

No kolego, opisz cały przebieg jak sprawdziłeś przekaźniki i które.
  • Level 39  
    Sołtys daj spokój. Tam pewnie korozja goni po miedzi tak że głowa boli i z mostków można zrobić drugą instalację. Nawet profesjonalny elektryk będzie miał nie lada zagwozdkę co i gdzie odpadło.
  • Level 32  
    Posprawdzaj połączenia na akumulatorze, wszystkie bezpieczniki czy nie są zaśniedziałe ich połączenia jak i przewodów w skrzynce w komorze silnika, połaczenia w skrzynce pod deską rozdzielczą. Dodam że wspólny punkt zasilania tych urządzeń sprowadza się do skrzynki w komorze silnika.
  • Level 2  
    Na pewno już nie aktualne ale jakby ktoś miał taki problem to może być kostka stacyjki uszkodzona. Miałem tak w ducato z 99r 2,8D. Na odpalonym silniku zacząłem ruszać kluczykiem w stacyjce tak żeby nie zgasić auta i światła, wycieraczki itp wróciły