Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo Y500 - Nie działające klawisze funkcyjne (Fn)

xcoo1 11 May 2013 21:23 5733 7
    xcoo1
    Level 8  
    Witam. Nie dawno kupiłem tego laptopa i zorientowałem się teraz iż nie działają klawisze funkcyjne. Tzn niby jak chce strzałkami lewo i prawo zmienić poziom głosu to się zmienia, lecz nie pokazuje się nic na ekranie. Lecz strzałki góra i dół aby zmienić poziom jasności to nie działa jak w sumie większość klawiszy.

Sterowniki instalowałem wszystkie pod windows7 ze strony lenovo, próbowałem teraz znaleźć sterowniki konkretnie pod klawisze funkcyjne i nigdzie nie mogę znaleźć : (
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    rafalinda
    Level 24  
    Zgadza się, właśnie w tym pakiecie oprogramowania jest sterownik do zarządzania klawiszami FN.
    Proponuję przeinstalować, jeśli tego nie zrobiłeś.
    Twój bios nie oferuje włączenia/wyłączenia tych klawiszy? samo z siebie przestało działać, czy dopiero zainstalowałeś świeży system?
    xcoo1
    Level 8  
    mam od paru tego laptopa i dopiero wlasnie nie dawno zainstlowalem system, zaraz przeinstaluje to i zobacze w biosie i zobacze

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]