Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Cisco AIRONET 1100

ed3k 12 May 2013 13:56 1284 0
 • #1
  ed3k
  Level 9  
  Witam!!

  Sprzedam Access Poin (punkt dostępowy sieci bezprzewodowej) Cisco AIRONET 1100 series model Air-AP1121G-E-K9

  Urządzenie w pełni zarządzalne, możliwość roamingowania pomiędzy AP.


  Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz oprogramowania Cisco IOS? znanego powszechnie z routerów Ethernetowych tej firmy - Access Point Cisco Aironet 1121b/g charakteryzuje się najwyższą wydajnością, łatwością zarządzania i niskimi kosztami eksploatacji. Zarazem możliwości przyszłej rozbudowy zapewniają ochronę poczynionych inwestycji. Cisco Aironet 1121b/g jest wyposażony w dualny moduł radiowy w standardach 802.11b oraz 802.11g co czyni go urządzeniem umożliwiającym skorzystanie zarówno z przepustowości 54MBps oraz wykorzystanie dotychczasowej infrastruktury sieci WLAN klienta.

  Cisco Aironet 1121b/g to pierwszy punkt dostępu w pełni obsługujący system operacyjny Cisco IOS?. Rozszerza on sieć korporacyjną typu end-to-end o bezprzewodowe punkty dostępowe. Konsola Cisco CLI (command line interface) umożliwia szybką konfigurację oraz pełne wykorzystanie możliwości systemu Cisco IOS?. W tym trybie sieć może być zarządzana i kontrolowana przy pomocy komend i poleceń znanych z routerów i przełączników firmy Cisco. Obsługa zaawansowanych technologii sieciowych, takich, jak VLAN (Virtual Local Area Network), QoS (Quality of Service) oraz proxy Mobile IP - znanych z rozwiązań korporacyjnych, a także obsługa hot-standby czy funkcji równoważenia obciążenia umożliwiają wdrażanie Cisco Aironet 1121b/g zarówno w dużych sieciach, magazynach wysokiego składowania jak i w małych biurach. Dodatkowo możliwość zasilania według standardu 802.3af (PoE) czyli po pojedynczym przewodzie Ethernetowym daje ogromne możliwości wszędzie tam gdzie nie ma wystarczającej struktury zasilania. Cisco Aironet 1121b/g jest w stanie obsłużyć do 16 VLAN-ów, co umożliwia zróżnicowanie praw dostępu, usług, zasad korzystania oraz poziomu bezpieczeństwa czy QoS. Na przykład wykorzystanie VLAN oraz wielu identyfikatorów SSID umożliwia oddzielenie ruchu gości, chwilowo tylko przebywających w biurze od ruchu pracowników, a także wyodrębnnienie pakietów głosowych o najwyższym priorytecie. Ruch do i z AP o różnym poziomie bezpieczeństwa może trafać do różnych VLAN-ów z przydzielonymi różnymi polisami bezpieczeństwa. Na przykład w szkole wyższej można zabezpieczyń ruch generowany przez wykładowców i administrację oraz oddzielić go od ruchu generowanego przez studentów korzystających z tej samej infrastruktury bezprzewodowej.

  Urządzenia w 100% sprawne pełna specyfikacja w linku poniżej:

  http://www.hardware.com/store/cisco/AIR-AP1121G-E-K9


  Cena 310zł za 1 sztukę.

  Łącznie dostępnych 4 sztuk.

  Do AP dołaczona jest szyna montażowa (widoczna na zdjęciach) do łatwego montażu np. na ścianie budynku.
  Brak zasilaczy do Access Pointów. Brak zasilaczy ze względu na to że urządzenia pracowały w oparciu o technologię PoE (Power over Ethernet) - zasilanie urzadzeń poprzez przewód sieciowy.


  Kupujący otrzymuje:

  - Cisco AIRONET 1100 series model Air-AP1121G-E-K9
  - szyna montażowa


  http://allegro.pl/access-point-cisco-aironet-1100-series-i3222205635.html

  Dodam jeszcze tylko że nowy taki Access Point kosztuje około 1500zł.

  http://www.1klik.pl/sklep/Punkty_dostepowe_80...es_Access_Point_AIR_AP1120B_E_K9/c367/p80044/

  [Sprzedam] Cisco AIRONET 1100
  [Sprzedam] Cisco AIRONET 1100
  [Sprzedam] Cisco AIRONET 1100
  [Sprzedam] Cisco AIRONET 1100