Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Licznik rowerowy bezprzewodowt Crivit Sports

12 Maj 2013 14:20 12735 9
  • Poziom 8  
    Witam posiadam Licznik rowerowy bezprzewodowy Crivit Sports.Kupiłem go rok temu w tamtym sezonie zamontowałem i wszystko było ok,zostawiłem go zamontowanego w rowerze na zimę rower stał w piwnicy..Licznik wszystko podświetla itd tylko nie wykazuje ile się jedzie.
    Proszę o pomoc jestem cienki w tych sprawach proszę nie pisać że temat już był bo szukałem i nie ma.

Może ktoś ma do niego instrukcje obsługi albo może mi rozrysować jak go poprawnie zamontować??

Oto licznik
    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://obr...mPUYnZLIrEsga8sICYDA&ved=0CEUQ9QEwAw&dur=1282
  • Poziom 39  
    Ja bym zaczął od takiej drobnostki jak sprawdzenie baterii - w OBU częściach licznika.
  • Poziom 8  
    Zmontowałem wszystkie części aby sprawdzić stan baterii.Baterie są dobre bo patrzyłem diodą jak i "na język".

Proszę o rozrysowanie co i jak w jakiej odległości przymocować
  • Poziom 39  
    Kobra97 napisał:
    Proszę o rozrysowanie co i jak w jakiej odległości przymocować
    No bez przesady. Czujnik ma być tak blisko magnesu jak to możliwe (czyli żeby nie ocierał o magnes lub szprychy). Jeśli przyłożysz magnes bezpośrednio do czujnika to powinien zareagować.
    Baterii nie wsadza się do buzi tylko sprawdza miernikiem - albo wymienia.
  • Poziom 8  
    Wiem wiem ale nie mam sprzętu;(
    Tak ale 0 reakcji tak jakby wcale coś nie łączyło
  • Poziom 9  
    Cześć,

Czy ma ktoś może instrukcje do tego licznika w formie pdf albo nawet zdjęcie, z którego da się coś odczytać? Niestety nie mogę nic znaleźć w necie na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam
  • Poziom 1  
    swiercm, to nie jest ten licznik. Szukamy instrukcji do modelu Crivit IAN 73021, widzę, że nie jestem jedyną osobą, która ją zapodziała...
  • Poziom 8  
    zamykam temat liczik poszedł do kosza