Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Maszyna do pisania Casio Casiowriter CW 650 ustawianie marginesów

27 Lut 2005 13:50 6669 5
 • Poziom 11  
  Witam.
  Mam problem z Maszyną do pisania Casio. Marginesy są w niej tak ustawione że pisze tylko z prawej strony 12 znaków. Nie posiadam do niej żadnej instrukjci i nie wiem jak zmienić ustawienia tak by drukowała normalnie od lewej strony. Nie dawno w jednym z postów była wzmianka że nie nie ma wniej resetu. Jak więc przywrócić w niej normalńą pracę? Bardzo proszę o pomoc.

  Pozdrawiam
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Poziom 23  
  W pozycji gdy wózek stanie wciskasz zwalniacz marginesu (pierwszy z lewej strony w górnym rzędzie ) klawiszem spacji ustawiasz wózek w żadanej pozycji i trzymając wciśnięty klawisz CODE wciskasz pierwszy z lewej w dolnym rzędzie - powinien być sygnał dźwiękowy potwierdzający ustawienie prawego marginesu. Żeby ustawić lewy margines wciskasz powrót wózka, gdy się zatrzyma wciskasz zwalniacz marginesu i za pomocą klawisza cofacza (lub spacji) ustawiasz w żądanej pozycji i zatwierdzasz klawiszem pierwszym z lewej w dolnym rzędzie (bez CODE).
 • Poziom 11  
  Serdecznie dziękuję zadziałało tak jak powinno. Dzięki za pomoc.
  Pozdrawiam.
 • Poziom 2  
  Ja mam jeszcze pytanie do tej maszyny: a mianowićie jak napisać * $ zł
  który przycisk nalezy nacisnąć
 • Poziom 23  
  Należy trzymając wciśnięty klawisz CODE wcisnąć klawisz zwalniania marginesu - włączy się funkcja KBII- znaki są drukowane z klawiszem SHIFT - wyłączyć KBII ponownie jak wyżej.