Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Beko CS234022 - Nowa lodówka a chodzi jak stary czołg.

12 May 2013 17:31 1911 2
  • Level 8  
    Witam, 3 dni temu kupiłem lodówkę, po dotransportowaniu jej do mnie odczekała swoje nim ją załączyłem. Po załączeniu pewna rzecz mnie zmartwiła, mianowicie wydaje ona z siebie głośniejszy dźwięk niż moja wcześniejsza 20letnia "seniorka"
    Lodówka została wypoziomowana co nie poprawiło jej akustyki... Wg producenta poziom hałasu to 39dB i choć ekspertem nie jestem to wydaje mi się że 2 pokoje dalej nie powinienem dokładnie słyszeć cyklu jej pracy... Czasem gdy ją jakby lekko złapie, docisnę, lekko jak by pchnę to zaczyna pracować na ten czas w naturalny przyjemny sposób. No i lekkie tylko dotknięcie palcem sprężarki powoduje, że moje uczy przestają cierpieć.
    Czy ktoś może wie, w czym może tkwić problem? jak go mogę rozwiązać?
    Baardzo prosił bym o pomoc
  • Level 39  
    hunterns88 wrote:
    wydaje ona z siebie głośniejszy dźwięk niż moja wcześniejsza 20letnia "seniorka"
    Bulgotanie, okazjonalne gwizdy i trąbienia to rzecz normalna w nowych lodówkach.
    Natomiast jeśli coś dzwoni czy terkocze to może być źle zmontowana i wtedy dzwoń do serwisu. Sam lepiej nic nie doginaj na początek.
  • Level 8  
    w tym rzecz, że dzwoni i terkocze tak jak by jakieś luzy miała czy coś... ale ja się znam tylko na tyle aby wiedzieć, że coś jest nie tak...