Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai i40 - szukam dobrego nagłośnienia

Andrev666 12 Maj 2013 20:40 1662 4
  • #1 12 Maj 2013 20:40
    Andrev666
    Poziom 6  

Witam. Posiadam samochód Hyundai i40 kombi z nawigacją i systemem premium audio. Niestety premium audio w tym samochodzie brzmi raczej słabo. Postanowiłem wbudowac skrzynie basową i wymienic soprany w drzwiach. Oryginalny wzmacniacz pod siedzeniem sterowany jest podobno przez szynę can (prosze mnie poprawić jeśli się myle) więc musi dostac, a sygnał dla dodatkowego subwoofera bedzie musiał byc podłączony z któregoś głośnika lub oryginalnego suba. Szukam czegoś w miare małego ale z mozliwie dobrym basem, limit cenowy około 1000zł. Sprzęt moze byc nowy lub używany. Budowa skrzyni we własnym zakresie odpada ponieważ nie mam na to warunków ani czasu. Proszę o pomoc w znalezieniu czegoś sensownego najlepiej na Allegro lub niemieckim ebayu.

• #2 13 Maj 2013 16:36
    Andrev666
    Poziom 6  

Witam ponownie.
    Nikt nie odpowiedział, a ja trochę poszperałem w sieci. Mam okazje kupić wzmacniacz i kondensator w komplecie: Hifonics Titan TXI 4000 + Hifonics Powercap 1,0 Farad za 200zł. Wie ktoś coś o tym wzmaku? Niema osobngo wejścia na sygnał z głośników ale znalazłem na forum że można to obejśc stosując dzielnik napięcia. Do tego znalazłem taką skrzynie hifonic trs 300 jest droga ale super płaska tylko zastanawiam się czy głośnik w tak płaskiej obudowie da fajny bas?

• #3 13 Maj 2013 18:02
    bogus1984
    Poziom 25  

Za te pieniądze, to nawet na handel się opłaca, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby to nabyć.

• #4 13 Maj 2013 19:50
    Andrev666
    Poziom 6  

Cieszy mnie że ktoś odpowiedzial :) A ta skrzynia jak myślisz? Nowa kosztuje około 800zł a używki nigdzie nie znalazłem. Opłaca się tyle zapłacić za to?

• #5 13 Maj 2013 20:28
    bogus1984
    Poziom 25  

No Kolego w sprawie suba to nie pomogę, bo żadnego Hifonicsa nie miałem, a nawet nie słyszałem...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME