Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 1,9 dti - Sprężarka klimatyzacji

13 Maj 2013 07:10 7752 3
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich potrzebuje szybkiej pomocy ponieważ nie mogę się wybrać teraz do mechanika a potrzebuje samochodu, już mówię o co chodzi otóż przy sprężarce klimatyzacji coś się poluźniło a nawet myślę ze puściły jakieś śruby i cały element jest luźny nie spada ani nic ale hałasuje i ociera o resztę koła, udało mi się znaleźć zdjęcia na których zaznaczam o co mi konkretnie chodzi bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć. Wczoraj przejechałem sporą odległość i nawet ta uszczelka czy guma zaczęła się przysmażać od temperatury wiec musi mocno przycierać Renault Laguna 1,9 dti - Sprężarka klimatyzacji cały element ta wysunięta część zaznaczona na obrazku po prostu jest luźna chciałbym wiedzieć czy na razie mogę z tym jeździć a może komuś się już to przytrafiło?, liczę na szybką odpowiedz pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Będziesz mógł jeździć dopóki łożysko na kółku pasowym się nie rozsypie albo zablokuje. Najprawdopodobniej masz uszkodzone sprzęgło pomiędzy kółkiem a wirnikiem sprężarki. Jak możesz to usuń resztki sprzęgła i sprawdź czy samo kółko obraca się luźno. Jak tak to możesz jechać dalej chociaż klimatyzacji nie będzie!
  • Poziom 9  
    chwilowo nic nie mogę rozebrać dojście jest tam paskudne a mechanika będę widział dopiero w sobotę, zauważyłem też że brakuje kawałka gumy, czekam na więcej waszych opinii dam jeszcze jeden obrazek na zielono zaznaczę gdzie brakuje gumy ona powinna być dookoła a na pewnym odcinku po prostu jej nie ma

Dodano po 36 [sekundy]:

Renault Laguna 1,9 dti - Sprężarka klimatyzacji
  • Poziom 9  
    sprężarka zatarta całe łożysko sie rozleciało czeka mnie wymiana całej sprężarki