Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie konsol do miniotora LCD

Loxus 13 Maj 2013 12:03 1368 7
  • #1 13 Maj 2013 12:03
    Loxus
    Poziom 7  

Witam.
    Mam niecodzienne pytanie. Czy jest możliwość kupienia lub stworzenia konwertera dzięki któremu do monitora będę mógł podłączyć konsole? Może to sie wydać głupie ale zależy mi na podłączeniu takiego czegoś jak amiga i "pegazus".
    Pozdrawiam

0 7
  • #2 13 Maj 2013 12:57
    Kiermasz
    Poziom 19  

Witam.
    Takowe konwertery istnieją, kiedyś mi 2 takie wpadły z demobilu statku.

Możliwość zbudowania oczywiście istnieje, lecz układy scalone potrzebne do rozbicia sygnału kompozytowego na rgb+odchylania pionowe i poziome mogą okazać się nie do zdobycia.
    Osobiście zalecam rozejrzeć się za takowymi.

Bardzo praktyczna rzecz, ale czasami kuleje na detekcji secam/pal. Twierdzę tak na podstawie konsoli ps2. Z odtwarzaczami DVD nigdy nie było problemu.

Ewentualnie pc + karta TV z odpowiednim wejściem
    Pozdrawiam.

0
  • #4 14 Maj 2013 00:23
    oj
    Poziom 42  

Pytanie powinno raczej brzmieć tak:

Czy jest możliwość podłączenia monitora LCD z wejściami ? (VGA / DVI-D / DVI-I / HDMI) do komputera Amiga /gry Pegazus lub podłączenia monitora LCD poprzez komputer PC (laptop) do komputera Amiga /gry Pegazus

0
  • #5 14 Maj 2013 14:22
    Loxus
    Poziom 7  

oj napisał:
    Pytanie powinno raczej brzmieć tak:

Czy jest możliwość podłączenia monitora LCD z wejściami ? (VGA / DVI-D / DVI-I / HDMI) do komputera Amiga /gry Pegazus lub podłączenia monitora LCD poprzez komputer PC (laptop) do komputera Amiga /gry Pegazus

Niestety tak pytanie brzmieć nie może ponieważ nie chodzi mi tutaj tylko o amige i pegazusa lecz o wszystkie konsole które muszą być podłączone do telewizora. Dlatego zadałem pytanie które jest w pierwszym poście.

0
  • #6 15 Maj 2013 00:01
    oj
    Poziom 42  

To przeczytaj dokładnie swoje pytanie i sam sobie na nie odpowiedź

A pytanie było o monitor LCD a teraz jest już o telewizor

0
  • #7 15 Maj 2013 11:36
    Loxus
    Poziom 7  

Dlatego tak napisałem ponieważ chodzi mi tutaj o to abym mógł podłączyć konsole które są przeznaczone pod tv. A ja chce je podłączyć pod LCD

0
  • #8 15 Maj 2013 12:44
    pan_deejay
    Poziom 20  
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo