Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki - cena ok. 300zł-350zł

pacik19 14 Maj 2013 20:54 921 3
  • #1 14 Maj 2013 20:54
    pacik19
    Poziom 18  

Witam, chce kupić sobie jakieś słuchawki przesiadam się z HS-800 dlatego, że są strasznie ciche i nie mają bassów no co tu się dziwić słuchawki do gier..
    Chce kupić jeszcze kartę dźwiękową od Asus'a .. tego nie musicie mi podawać nie chce, żebyście pytali czy integra :>...
    Słuchawki mają mieć:
    - Bardzo dobry dźwięk
    - Być wygodne
    - Nie przesadzony bass
    Będą używane czasami do gier czasami do muzyki :) Dźwięk 3D może być aczkolwiek nie musi.

Dodano po 1 [godziny] 1 [minuty]:

Czekam na odpowiedzi..

Dodano po 3 [godziny] 49 [minuty]:

Podbijam...

Dodano po 51 [minuty]:

Kolejny raz podbijam... i chyba nigdy z waszej strony się nie doczekam odpowiedzi :C a nie chce kupować na ślepo.

0 3
  • #2 15 Maj 2013 13:55
    vanissh
    Poziom 22  

Chyba najlepsza baza z pomiarami słuchawek jaka znalazłem. Myślę, że pomocna przy wyborze: Link

0
  • #3 15 Maj 2013 20:30
    pacik19
    Poziom 18  

@UP dzięki, ale mój angielski jest troszkę słaby :P.. A ty co byś mi doradził :)?

0
  • #4 15 Maj 2013 20:42
    vanissh
    Poziom 22  

?? A co tam po angielsku takiego? Wykres to wykres (do tego z krzywą wzorcową dodaną) . A w podsumowaniu raptem kilka słów o charakterze brzmienia, jak nie dajesz rady użyj słownika. Co bym polecał? To co słyszałem i osobiście mi się podoba (ty możesz przecież oczekiwać czegoś innego): za 200zł CAL! albo za 600zł DT 990Pro .

0