Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PROBLEM Z Blaupunkt Renault POMOCY

27 Lut 2005 19:00 2267 4
  • Poziom 10  
    Siemka mam problem z radiem blaupunkta kupiłem tira renault do którego nie dostałem karty z kodem do tego radia po wymianie akumulatora i właczeniu radia wyskoczyła informacja o wpisaniu kodu wklepałem na slepo i radio sie zablokowało mam wyswietlone cos takiego ---- i nic niemoge wpisać nieznam modelu radia bo pisze nanim tylko blaupunkt renault i tyle bez zadnego oznaczenia spisałęm numer seri i przezuciłem go przez kalkulator i nieby mam kod ale niemoge go wpisac bo mam 4 kreski i nic ---- gdzies czytałem ze trzeba mniec załaczone radio i zapłon i po jakim czasie znikna kreski i wyskoczy CODE
  • Poziom 34  
    Jak wiesz to czemu pytasz ????
  • Poziom 10  
    czyli tak jest bo niewiem czy to ma działać w wszystkich radiach z tego co widziałem to kazdy BP ma inny sposob blokady jednym wyswietla napisy z numerami a innym ---- a metoda z zamrazarka moze działać słyszał ktoś o takim bajeze ??
  • Poziom 32  
    Ja bym proponował jednak poczekac na napis cod i wtedy będziesz mógł wpisać.

Ps. Jesli chcesz prubować z histori z zamrażaniem to prubuj jak nie puści to włóż do kuchenki mikrofalowej a jak też nie puści to przywal siekierą - wtedy będzie pozamiatane do śmietnika.
  • Poziom 13  
    Zostaw włączone w zależności o ilości błędnie wpisanej ilości kodu może to trwać 15 min po 1 próbie ,30 min po 2 i tak dalej,co do kalkulatora blaupunkta to nie przeliczysz kodu do tego radia,chyba ze masz kalkulator blaupunkt reno