Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

peugeot 307 2.0 hdi utrata pamieci po wylaczeniu silnika

dzontan 14 Maj 2013 19:46 4680 17
  • peugeot 307 2.0 hdi utrata pamieci po wylaczeniu silnika

Poziom 9  

Witam forumowiczów . Jak w temacie posiadam od jakiegoś czasu Peugeota 307 2.0 hdi i zaczyna mi działać już na nerwy . Za każdym razem gdy tylko zgaszę silnik resetuje się radio . Mało tego , mieszkam w Irlandi i komputer też przestawia się na mile a uwierzcie mi że ciężko przeliczyć spalanie podawane w milach na galon :D . Z podobnych objawów zauważyłem resetowanie się licznika przebiegu (tego którym można zmierzyć dystans z domu do pracy ) . Poza tym nie mam pojęcia czy to może mieć coś z tym wspólnego ale centralny z kluczyka też nie działa , wszystkie drzwi mogę jedynie zamknąć jedynie tym przyciskiem w środku. To chyba wszystko napisałem jak na spowiedzi , teraz moi drodzy proszę o rozgrzeszenie i pomoc w rozwikłaniu problemu z moim lwiątkiem , z góry dziękuję

0 17
    Poziom 42  

Szukajcie , aż znajdziecie : brak stałego plusa (30) na radia itd., który służy do podtrzymania pamięci!

1
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik usunął konto  
    Poziom 9  

Oczywiscie ze sa Polskie warsztaty , Polscy mechanicy lecz niestety ci ktorych znam rozkladaja rece i wciaz slysze to samo ,,wymien BSI'' . W serwisie Peugota pracuje rowniez polak , ktory zaoferowal mi to samo za 700 euro . Bardzo chetnie dam komus zarobic i nie wazne czy to Polak Rusek czy Irlandczyk . Rady jedz do mechanika prosze pozostawic dla siebie bo nie po to pisze na tym forum .
    Ps. przypomniala mi sie byc moze wazna rzecz mianowicie ktorys z tych Polskich mechanikow po straconym dniu powiedzial mi cos takiego ,, w miejsce Plusa po wyjeciu kluczyka pojawia sie Masa i odwrotnie '' . Pozdrawiam , Adminow przepraszam za brak Polskich znakow .

0
    VIP Zasłużony dla elektroda

dzontan napisał:
    w miejsce Plusa po wyjeciu kluczyka pojawia sie Masa i odwrotnie ''

Tak, tego mechanika akurat omijaj, bez względu na narodowość. Pytanie za punktów 10, czy ktoś KONTROLKĄ, sprawdził bezpieczniki?

0
    Użytkownik usunął konto  
    Poziom 42  

Gregor , 30 leci przez tą zworę na zegary , zegar i radio?
    Który to rocznik?

0
    Użytkownik usunął konto  
    VIP Zasłużony dla elektroda

Właśnie, po co ta druga opcja jest? Nie widziałem, żeby gdzieś była ustawiona na +AA?

0
    Poziom 9  

Jest to rocznik 2003 coupe 4 drzwi . Tak zegar traci godzinę . Bezpieczniki sprawdzałem sam , wszystkie są dobre . O co chodzi z tą zworą SH ? Zmieniać ?
    Radio jest oryginalne , przynajmniej na takie wygląda .

0
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik usunął konto  
    Poziom 9  

Z tym trzepakiem było dokładnie tak jak pisze pan wyżej . Zauważyłem że humory i wytykanie błędów na wątku to chyba sprawa priorytetowa ...
    Wracając do tematu
    VIN - VF33CRHYB82744399
    PEUGOT 307 XS 2.0 HDI
    ps. dziękuje za zainteresowanie się tematem .

0
    Specjalista grupy V.A.G.

dzontan napisał:
    Z tym trzepakiem było dokładnie tak jak pisze pan wyżej . Zauważyłem że humory i wytykanie błędów na wątku to chyba sprawa priorytetowa ...

Widziałeś kiedyś 307 coupe 4 drzwiowe?
    Ja widziałem 307CC ale o dziwo miało tylko dwoje drzwi.
    Czepiając się dalej to nie widziałem nigdy 307 4 drzwiowej.
    Dal Ciebie to może pierdoły ale szukając schematu do aut PSA trzeba podać liczbę drzwi itp.

0
    Poziom 9  

O.K. przepraszam jesli kogos wprowadzilem w blad swoja wypowiedzia , oczywiscie jest to 5 drzwiowy hb. moderatorow ponownie przepraszam za brak Polskich znakow , piszac z pracy takich nie posiadam .

0
    Poziom 9  

Panowie czy mam zmieniac ta zwore ?

0
    Użytkownik usunął konto