Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie wykryta karta graficzna -

trbrdm 14 May 2013 21:14 1350 5
    trbrdm
    Level 9  
    Witam.
    Na początku przepraszam jeśli temat był, a nie znalazłem. Teraz mój problem mam kartę graficzną geforce 9500GT i dzisiaj podczas użytkowania (byla włączona wymagająca gra) pojawił się czarny ekran. Po zresetowaniu komputera zmieniła się rozdzielczość i nie jest już tj. panoramiczna i nie moge tego zmienić; sprawdziłem w dx diag karta graficzna w ogóle nie jest wykryta ale wentylator działa i można powiedzieć ze karta też jakoś działa bo mam obraz ( poziom wyświetlanego obrazu tak jakby nie były zainstalowane sterowniki). zintegrowanej karty w płycie głównej też (chyba?) nie mam. Czy możliwe żeby karta była spalona?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Kasek21
    Level 43  
    Możliwe uszkodzenie karty.

Najpierw spróbuj zainstalować ponownie sterownik karty graficznej.
  • Helpful post
    Rafik_ck
    Level 23  
    Wina sterowników , odinstaluj je całkowicie i zainstaluj ponownie.
    trbrdm
    Level 9  
    hmm nie moge wyskakuje blad a pobieralem z oficjalnej strony, ale dzieki za odpowiedz a sprobuje jeszcze raz jutro zainstalowac.
    RADU23
    Moderator of Computers service
    trbrdm wrote:
    hmm nie moge wyskakuje blad .

Jaki jest komunikat błędu?.
    trbrdm
    Level 9  
    wyskakuje okno z napisem
    Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem

Sterownik graficzny - 314.22 - Niepowodzenie

tutaj też mam pytanie czy może mieć na to wpływ system też jest prawdopodobnie zbugowany jest to xp ale nie moge np zrobić screena, miałem wcześniej problem z instalacja internetu

Dodano po 5 [godziny]:

Zrobiłem dzisiaj format systemu i teraz już mogłem zainstalować sterowniki do karty graficznej ale gdy chcę wejść w panel sterowania NVIDIA to pojawia się komunikat że nie komputer nie jest podłączony do karty NVIDIA (!?). W takim razie dlaczego mi dziala obraz slabiej bo slabiej ale działa, a i nadal nie mam obrazu panoramicznego.