Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór wzmacniacza audio do własnego projektu

screeno 14 Maj 2013 23:57 651 0
  • #1 14 Maj 2013 23:57
    screeno
    Poziom 7  

Witam od jakiegoś czasu "konstruuje" docka do iPoda nano 6gen. jako prezent dla siostry na urodziny zamieszczam zdjęcia z góry przepraszam za jakość zdjęcia robiłem przed chwilą, cała konstrukcja jest dość ładna i pomysłowa wykonana z włókna szklanego polakierowana lakierem samochodowym i przyozdobiona złotymi i mosiężnymi elementami. Sterowana z pilota, posiada bluetooth audio reciver i neony widoczne na zdjęciach, które świecą w rytm muzyki. Wszystko idzie dobrze części skompletowane ale mam jeden problem dopiero teraz to widzę myślałem że nie będzie z tym problemu a jednak. Głośniki pochodzą z kina domowego LG(4x70W 8ohm) i głośnik basowy z głośników komputerowych Logitech X-530 (25W RMS 4ohms 100Hz). Chyba przesadziłem bo głośniki dobierałem dlatego że takie miałem i ładnie wyglądają już nie mogę ich zmienić z powodów konstrukcyjnych, a nie potrafię ich napędzić. Mianowicie okazuje się że ciężko o taki wzmacniacz na 220V a o taki mi chodzi próbowałem podłączyć samochodowy pod 12V bo mam zasilacz ze starego laptopa (6A 12V 120W) ale nic i tu pojawia się moja prośba może ktoś zna sposób na podłączenie tych 5 głośników (fajnie by było żeby dodać zwrotnicę do basu). Może ktoś za rozsądne pieniądze podjął by się skonstruowania czegoś takiego. Każda pomoc jest mile widziana. Może problem wyolbrzymiam albo się nie znam.

P.S. Spróbuje odpisać dopiero w weekend po powrocie z pracy z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
    Dobór wzmacniacza audio do własnego projektu Dobór wzmacniacza audio do własnego projektu

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo