Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Can Clip połączenie CAN nieznana konfiguracja pojazdu

15 Maj 2013 19:02 4029 2
  • Poziom 2  
    Witam

Szukałem podobnego przypadku na forum jednak mój jest trochę inny od wszystkich problemów innych forumowiczów. Otóż mam sondę clip can oczywiście chińską dość leciwą ale podłączając ją w zeszłym roku do mojego Renault Espace IV z 2004 roku wszytko było jak najbardziej w porządku. Po jakimś czasie samochód sprzedałem i wczoraj przyjechał do mnie znajomy z Renault Scenic II i nie chciała się połączyć z większością kalkulatorów (połączyła się tylko z hamulcem elektrycznym ) wyskakuje błąd " nieznana konfiguracja pojazdu .... spięcie między CAN hi i low" VIN jest wykrywany za każdym razem, sprawdziłem na jeszcze jednym Renault Scenic II jest to samo, reinstalacja oprogramowania V85 nie pomaga. Może ktoś wie czy to jest problem z kością AN2135SC czy może coś innego???
  • Poziom 2  
    Dzisiaj podłączałem pod sondę renault Espace IV z 2004 roku i sonda działa z nim poprawnie stąd pytanie czy scenic II i Espace IV komunikują się po CAN czy po lini K ? Dodam ze przy podłączenu espace miga zielona dioda iso jak i can