Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva Combo 252, a multiroom

16 Maj 2013 10:49 6099 4
  • Poziom 8  
    Witam mam telewizję satelitarną polsat /hitbird/oraz czeską telewizję skylink/astra 3 23,5st./mam fergusona combo 252 .W czytniku mam czeską kartę a polsat mam poprzez moduł cam. chciałbym korzystać z usługi multiroom na drugim TV i podłączyć drugi dekoder poprzez wifi . Jest możliwość by oglądać polsat z modułu na drugim TV? dziękuje za podpowiedzi.
  • Poziom 39  
    Jeśłi masz Cyfrowy Polsat - to niestety nie ma możliwości użycia Splittera (bez względu na to, jak połączysz dekodery). Praktycznie z polskich dostawców możliwość dzielenia sygnału poprzez splitter istnieje jedynie dla starych abonentów Cyfra+ (obecnie nC+), jedynie z kartą od Cyfra+. Ani Polsat Cyfrowy ani dawna n-ka nie mają takiej możliwości.

Natomiast jeśli masz wykupioną usługę mulitroom w CP, to drugi dekoder/moduł CAM musi być również z kartą. Po WiFi nie da rady - musisz mieć doprowadzony sygnał SAT do obydwu dekoderów i używać ich (CP) oryginalnego dekodera/modułu CAM sparowanego z konkretną, przypisaną do dekodera/modułu kartą.
  • Poziom 8  
    Jeżeli chodzi o sat , naturalnie mam dwa talerze z podwójnymi konwertorami / spec.mi tak doradzil , podobno nieda rade na jednym talerzu s duo konwertorem bo to inna astra 3 na 23,5 st.--ale to jest osobny temat..ehm ehm /i pod tynkami doprowadzony kabel sat do każdego telewizora. Niechodzilo mi o wykupioną usługe multiroom naprz. u CP , ale o funkcję multiroom wbudowaną do dekodera ariva ferguson combo 252 . Po podłączeniu dalszego fergusona i połączeniu eth kablem lub wifi adapterem mozna na drugim dekoderze /bez karty ogłądać tv.
  • Poziom 35  
    Tylko w przypadku dawnej Cyfry+ i TNK SD/SMART taki proceder jest możliwy...
  • Poziom 8  
    dziękuje za info i pozdrawiam