Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOCLVER T76GPSTV - Brak mozliwości wgrania nowego firmware..

16 Maj 2013 16:42 9126 10
  • Poziom 9  
    Witam. Jestem posiadaczem tabletu GOCLVER T76GPSTV. Na stronie producenta http://goclever.com/pl/pl/goclever_tab_t76gps#support jest instrukcja odnośnie aktualizacji oprogramowania. Postępując wedle wskazań sukcesywnie wykonałem aktualizacje z karty pamięci. Jakiś czas potem zaczął mi wyskakiwać komunikat proces android został zatrzymany itd...lub gdy uruchomiłem np jakąś aplikacje to od razu mi ją zakańczało. Przywróciłem domyślne ustawienia ale i to nie pomogło. Postanowiłem na nowo wgrać to samo oprogramowanie co poprzednio a więc :TAB T76GPS_1205 .Problem zaczyna się tu: bo gdy wybiorę już z czego ma mi aktualizować oprogramowanie to po zatwierdzeniu tego następuje restart tabletu ale niestety ekran jest czarny. Pomaga tylko przyczymanie dłużej przycisku power. Tablet obecnie jest zrotowany. Dodam jeszcze że kompilacja przycisków vol- oraz power nie powoduje nic. Nie mogę wejść do tzw bootmenagera /recovery.

• Poziom 15  
    Tablet musi być podłączony do ładowania, wtedy uruchomi się recovery mode poprzez + vol i pwr.
  • Poziom 9  
    nadal to samo! uruchamia sie podswietlenie tylko ale tak sie dzieje gdy włącze przyciski vol- i power. bo podczas vol+ i power nie ma zadnej reakcji. Oczywiście tablet podpiety pod ładowarke

• Poziom 15  
    Możliwe, że uszkodziłeś system - brick - oczywiście nieświadomie. Podpinaj go do kompa, ze strony producenta dowiedz się jaki był andek w wypuszconej wersji, ściągnij, po czym musisz go wgrać na tableta. Powinien się uruchomić bez problemu.

Powinien to być 4.0.3 ale sprawdź po numerach seryjnych.
  • Poziom 2  
    Witam. Mam taki sam problem , dodam że oprócz tego że ekran jest czarny, rekovery się nie uruchamia to na dodatek komputer nie znajduje sterowników dla tego urządzenia i nie pokazuje urządzenia jako dysk zewnętrzny . Jestem laikiem w tych sprawach , więc proszę o pomoc . Pięć dni z tym tematem walczyłem ale niestety bez skutku. Za wszelką udzieloną pomoc z góry serdeczne dzięki.

• Poziom 15  
    Zrobiłeś tak jak radziłem ?
  • Poziom 2  
    Z tymi przyciskami jak najbardziej rożnych kombinacji próbowałem. Tablet lekko się podświetli i ekran czarny a na komputerze w menadżerze urządzeń wyskakuje jako urządzenie nieznane.

• Poziom 15  
    Rozumiem ,że podpiąłeś tablet do ładowania i wtedy próbowałeś kombinacji vol- :+: pwr
  • Poziom 2  
    Tak dokładnie. Dam chyba za wygraną:( i pośle sprzęt do serwisu. Dzięki za wszelką pomoc.
    Zamykam temat.

• Poziom 15  
    No to pozostaje wgranie obrazu systemu, reset poprzez komputer - z zainstalowaniem sterowników ADB, bądź serwis.