Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative A220 - "pierdzenie" z subwoofera

młody14 16 Maj 2013 18:32 2448 8
  • #1 16 Maj 2013 18:32
    młody14
    Poziom 36  

Witam.

Kupiłem w Marcu tego roku w/w głośniczki. Wszystko by było ok, póki nie zaczęło mnie dręczyć "pierdzenie" o którym mowa jest w temacie. Nie przypominam sobie że było ono od początku, ale też nie mam pojęcia kiedy się zaczęło.

Nie wiem co jest tego przyczyną, ale słychać je z tyłu subka. Tam gdzie wychodzą kable.

Macie jakieś pomysły ? Czy tylko oddanie na gwarancje ? Wolałbym sam coś spróbować zrobić nim pojadę do Rzeszowa ;x

W załączniku macie 2 pliki audio przedstawiające problem.

Z góry dziękuję za pomoc :)

0 8
  • Pomocny post
    #2 16 Maj 2013 19:45
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wygląda mi to na uszkodzenie 'amortyzatora'/ jest to do naprawy, ale jak masz na gwarancji to oddaj/ wymienią cały GD!
    Przydały by się i fotki/ może coś z obudową?

0
  • #3 16 Maj 2013 20:39
    młody14
    Poziom 36  

Zaraz porobię fotki i wstawię w tym poście (aczkolwiek nie wiem co może być nie tak zewnątrz...)

0
  • Pomocny post
    #4 16 Maj 2013 20:45
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Z zewnątrz tego nie zobaczysz a i nie zawsze jest to w ogóle dostrzegalne/ z reguły to widać po rozklejeniu GD/ głośnika :P .

0
  • #5 16 Maj 2013 20:52
    młody14
    Poziom 36  

No właśnie z zewnątrz wygląda normalnie :) A rozkręcać nie chcę, bo jeśli miałbym oddawać na gwarancje to mogłoby im się to nie spodobać.

Tak więc zdjęć nie będę wstawiał bo z zewnątrz wygląda bardzo dobrze.

Czyli mówisz że lepiej oddać na gwarancję tak ? Kurde, nie wiedziałem że tak szybko je "wykończę" :D Chyba że nie do końca jest to moja wina...

@edit

Dodam coś, co jest raczej istotne a zapomniałem o tym wspomnieć.
    Owe "pierdzenie" jest powodowane przez wylatywanie powietrza z miejsc zaznaczonych na fotce :D :arrow:

Creative A220 - "pierdzenie" z subwoofera

0
  • Pomocny post
    #6 17 Maj 2013 18:35
    Przemmeekk
    Poziom 18  

A no to masz problem, bo jak znam życie powiedzą, że usterki nie stwierdzili, a sam będziesz miał to ciężko uszczelnić, bo wyłącznik i wejście na kabel zasilania są zintegrowane z płytą wzmacniacza. Pewnie to "pierdzenie" jest generowane też przez otwór Bass-reflex :D Normalne przy tych subwooferkach za kilkadziesiąt zł...

0
  • #7 17 Maj 2013 20:29
    młody14
    Poziom 36  

Dałem za nie 129zł, więc nie KILKADZIESIĄT :]
    Gó... mnie to obchodzi, zaniosę i powiem żeby wymienili na nowe :D Tylko kurde nawet nie mam czasu żeby jechać do Rzeszowa ;x

0
  • Pomocny post
    #8 18 Maj 2013 11:20
    egon42
    Poziom 37  

Oddaj na gwarancji jak by nie uwzględnili to można załatwić sobie pistolet z klejem do tego ze 2 laski kleju i zalać te miejsca gdzie uchodzi powietrze bo też tak to jest zrobione w tego typu sprzęcie, dlatego też raczej nie naprawiają go tylko wymieniają go na nowe.

0
  • #9 18 Maj 2013 14:18
    młody14
    Poziom 36  

Dobrze, więc jak się znajdzie czas to oddam je.
    Dziękuję za pomoc :)

1