Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem - Co zrobić z blu-ray bądź z telewizorem?

rigis 16 Maj 2013 18:53 771 3
  • #1 16 Maj 2013 18:53
    rigis
    Poziom 12  

Mam pewien problem dotyczący tego że mój telewizor nie posiada sam w sobie przeglądarki internetowej a blu-ray który nie jest nowy również go nie posiada. Jeśli chodzi o blu-ray to ma on tylko dostęp do popularnych serwisów typu youtube ale do ogólnego przeglądania sieci już nie. Czy jest jakaś opcja by jakoś wyposażyć jedno bądź drugie urządzenie w przeglądarkę? Słyszałem tylko o androidzie do telewizorów ale chcę zasięgnąć rady tutaj. Wolałbym by była jakaś aplikacja do wgrania za darmo na blu-ray bądź jakiś update czy coś. Proszę o pomoc i w razie problemu z kategorią proszę o przeniesienie.

Dane blu-ray:
    Model :BDP-S370/S373

0 3
  • #2 16 Maj 2013 21:20
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

rigis napisał:
    Mam pewien problem dotyczący tego że mój telewizor nie posiada sam w sobie przeglądarki internetowej a blu-ray który nie jest nowy również go nie posiada. Jeśli chodzi o blu-ray to ma on tylko dostęp do popularnych serwisów typu youtube ale do ogólnego przeglądania sieci już nie. Czy jest jakaś opcja by jakoś wyposażyć jedno bądź drugie urządzenie w przeglądarkę?

Dowiedzieć się czy producent sprzętu w ogóle takowe funkcje w tym sprzęcie oferuje.
    rigis napisał:
    Wolałbym by była jakaś aplikacja do wgrania za darmo na blu-ray bądź jakiś update czy coś

Ktoś się nad takim pomysłem napracuje a Ty chciałbyś to oczywiście za darmo...., Ty też pracujesz za darmo?.
    Takiego oprogramowania nie ma, bo aplikacje pobierasz przez sprzęt (tv lub inny)ze strony internetowej "sklepu" producenta sprzętu, bywają bezpłatne ale i też okrojone, bywają też płatne ale w pełni funkcjonalne.

0
  • #4 17 Maj 2013 13:39
    Zimny_
    Poziom 13  

Jeśli chodzi o blu-ray BDP-S370 to nie ma możliwości doposażenia w dowolną przeglądarkę. Nie podałeś modelu telewizora, ale ogromna większość tv również nie posiada takiej możliwości. Pozostaje Ci albo zmiana odtwarzacza na taki posiadający wymagane funkcje, albo dokupienie odtwarzacza multimedialnego.
    Wybierając nowy odtwarzacz zwróć uwagę na łatwość sterowania pilotem, bądź na możliwość sterowania smartfonem / tabletem. Znacznie ułatwia to obsługę.
    Jeśli chcesz bardziej zainwestować, niektóre nowe telewizory, odtwarzacze są wyposażone w technologię NFC. Posiadając smartfon / tablet kompatybilny z NFC można w łatwy sposób przesłać obraz z pulpitu na ekran tv. Czyli np. można korzystać z przeglądarki używając smartfona, a oglądając treści na tv. Poniżej filmik obrazujący tę funkcję:

Link

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo