Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Note 2 N7100 WiFi BUG

16 Maj 2013 22:46 4206 4
  • Poziom 2  
    Szanowni Państwo, w Note 2 nie chce się włączyć WiFi, (po przesunięciu suwaka zostaje napis "włączanie" i nic. Zmieniałem 2 razy soft, wipe itp. Nic to nie dało. Telefon zrootowany. Dzwoniłem do serwisów gwarancyjnych, poinformowano mnie, że telefon zrootowany traci gwarancje. Moje pytanie: czy jest szansa "odrootować" telefon, tak, aby gwarant uznał reklamacje? Pani serwisantka przez telefon poinformowała, że "ślad i tak zostaje w układzie scalonym". Podejrzewam, że usterką jest płyta główna, w takim wypadku jestem w głębokiej d***, bo tak na prawdę nie wiem jak inaczej mogę rozwiązać ten problem.
  • Poziom 15  
    Pewnie, że jest masz nawet opcje w super su - całkowite czyszczenie czy coś w tym rodzaju a jeśli nie to po prostu wgrywasz świeżutko pobrany, czysty soft ze strony producenta i nie ma śladu po rocie ;). Do tego służy chyba program Odin ale nie wiem na pewno na xperii jest flashtool, cel jest ten sam czyli "odrotowanie" i oczyszczenie z aplikacji wymagających roota. Oczywiście przeczyścić kartę pamięci jeśli daje się ją z telefonem do servisu.

Jeszcze takie pytanie czy zmieniałeś hasło do wifi? bo jest problem z zabezpieczeniami WPA 2 PSK ja miałem też taki problem.
  • Poziom 2  
    Wystarczy Odinem zainstalować OFW, ale to niestety nie wszystko, bo zostaje binaray count po wciśnięciu home+down+power combo. Żeby zresetować binary counter najlepiej kupić apkę w play "traingle away", która resetuje binaray counter. Po tym w serwisie mogą się poznać, że telefon był rootowany. Co do zmiany hasła to nie ma znaczenia, bo w telefonie jest zwis na "włączanie" wifi, czyli nie załącza się w ogóle wifi, ergo nie wyszukuje żadnych sieci itp.
  • Poziom 15  
    No to niestety nie wiem jak Ci pomóc jeśli by to była xperia to coś więcej wiem na ten temat.
    Na pewno da się to zrobić napisz o tym problemie na forum android pl może obejdzie się bez servisu
  • Poziom 2  
    Z wielkim szacunkiem dla Elektrody ale więcej wiadomości i dokładne info możesz uzyskać na forach internetowych dotyczących Androida.Sam mam Notka i to co mnie interesuje to właśnie na takich forach znajduje.