Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna IIFL 1.9 dci check injection

robert4710 17 May 2013 21:55 4134 4
Texa Poland
    robert4710
    Level 8  
    Witam! Oczywiście problem "check injection" powrócił. Pierwsze co wymieniłem EGR. Drugie DPF. Samochód nie miał problemu zadnego przez tydzień, teraz w czasie jazdy zapaliła mi się kontrolka"check injection" i już zgłupiałem bo nie wiem co dalej. Czy bez zrobienia diagnostyki ktoś może ma pomysł co może być nie tak?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Texa Poland
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Bez diagnostyki i Twoją metodą naprawy to podpowiem Ci abyś wymienił silnik.
  • Texa Poland
    robert4710
    Level 8  
    Przemo9826 wrote:
    Twoją metodą naprawy
    wymieniałem to co komputer pokazywał, za każdym razem się sprawdzało, ale cały czas coś nowego wyskakuje..Zamiast silnika to najlepsze to wymienić samochód i problem zniknie. Już nie zlicze ile razy byłem nim na diagnostyce. I za każdym razem kończy się wymianą jakiejś częsci.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    EGR tam padał, to się zgadza, FAP-a jeszcze tam nie wymieniałem, pewnie wystarczyło ustawić parametr "po wymianie filtra", wyjechać na trasę i rura aby wypalić. Diagnostyka Kolego, nie da rady inaczej.
    robert4710
    Level 8  
    Wymiana DPF była wskazana, wypalanie i plukanie nie pomagało. Po autostradzie jezdziłem i też nic. Fitr został wymieniony to wszystko wróciło do normy. Jutro pojadę na diagnostykę i zobaczymy co jeszcze do wymiany...:/