Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gemel ND6 - Brak reakcji na reset i programowanie

Damiani 17 Maj 2013 23:28 1275 0
  • #1 17 Maj 2013 23:28
    Damiani
    Poziom 11  

Witam,
    Mam problem z alarmem Gemel ND6.
    Nigdzie nie mogę znaleźć schematu podłączeniowego a chciałbym jeżeli nie naprawię wykorzystać podłączenia w mojej Skoda Fabia I 1,9 SDI.

Problem wygląda tak że alarm jest w dziwnym trybie, mianowicie jak podłączę centralkę z syreną i przełączę alarm na OFF (reset) a następnie na ON (programowanie kluczyków) dioda alarmu cały czas mi się lekko żarzy podczas gdy alarm powinien wydać pojedynczy dźwięk syreną 8-O
    Ani nie mogę zaprogramować kluczyka ani uruchomić alarmu - wymieniłem nawet baterię podtrzymującą 7,2 V bo stara jak się okazało rozlała się (na szczęście była w termokurczliwej koszulce).
    Raz jeszcze przed uruchomieniem udało mi się zresetować alarm podczas pracy silnika, teraz alarm wydaje mi ciche dźwięki w takt pracy silnika diesla.... :cry:
    Odpinałem nawet klemę w akumulatorze i też nie pomogło.....

Czy ktoś miał może podobną sytuację bądź wie jakie przewody odpowiadają za sterowanie centralnym, kierunkowskazami, domykaniem szyb ?? Skoda Fabia I 1,9 SDI Combi.
    Jaki moglibyście polecić tani centralny sterowany pilotem ?? Taki uniwersalny.

0 0