Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Zrobienie poduszek powietrznych w BMW e46

18 Maj 2013 17:51 1968 7
  • Poziom 6  
    Witam mam komputer diagnostyczny launch i nie mogę sie połączyć z poduszkami obstawiłem na sensor ale zauważyłem coś takiego jeżeli sensor jest odpięty i nie dotyka karoseri to poduszki nie świeca a jezeli dotknę karoseri odrazu sie zapalają ale jest tez inny kabelek na mase który szedł na śrubkę od sensora kiedy go dotykam do obudowy nic sie nie dzieje pomożecie co to moze być za przyczyna ? obstawiam że sensor do wymiany ale to jest dziwne
  • Poziom 39  
    Nie zapala kontrolki bo nie ma zasilania ma sterowniku (masy). Do BMW raczej inpą.
  • Poziom 6  
    Udało mi sie połaczyc i wyskoczyła mi taka nazwa usterki : KOd 1A seat occupancy recognition 1(sbe1)
  • Poziom 43  
    Na moją znajomość angielskiego to czujnik zajętości fotela.
  • Poziom 6  
    No ale to bedzie problem z fotele pasażera ? co tam mogło sie stać fotel nie był wyjmowany ani nic
  • Poziom 38  
    Siedział ktoś na nim? Znaczy na fotelu, nie na sterowniku? To wystarczający powód do uszkodzenia, temat popularny, tak zwana mata. Poszukaj w google. Tak w ogóle to gratuluję pomysłu odkręcania sterownika poduszek i włączania zapłonu, większość sterowników kontroluje masę na obudowie ale o wypadek nietrudno, nawet śmiertelny.
  • Poziom 43  
    Walnięta mata.Załóż emulator i nie grzeb przy sterowniku bo jeszcze go upuścisz i bedzie zonk.