Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi - Nie działa ESP po wymianie taśmy poduszki

NYCHA 18 May 2013 20:37 4167 5
    NYCHA
    Level 10  
    Po wymianie przełącznika zespolonego wraz z taśmą poduszki powietrznej zapala się ESP. Układy są raczej sprawne ponieważ kontrolka zapala się dopiero po przejechaniu kilkunastu metrów. Stawiałbym na adaptacje czujnika skrętu kierownicy. Tylko jak to zrobić? Ktoś się orientuje w temacie ?
    kybernetes
    Level 39  
    Zrobisz to przyrządem Lexia.
    dob12
    Level 21  
    Kalibrację czujnika kąta skrętu wykonuje się interfejsem,Pytanie czy dobrze ustawiłeś taśmę i czy sam czujnik skrętu jest sprawny,warto by podpiąć interfejs i zobaczyć na błędy.
    NYCHA
    Level 10  
    Taśma ustawiona pośrodku tj. do oporu w prawo , liczę obroty w lewo do oporu, a na koniec ustawiłem po środku i złożyłem. Czy KTS da sobie z tym radę? bo mój komputer (Ged Box Glopalpro) nie chce się połączyć z ESP
    kybernetes
    Level 39  
    NYCHA wrote:
    Taśma ustawiona pośrodku tj. do oporu w prawo , liczę obroty w lewo do oporu, a na koniec ustawiłem po środku i złożyłem.

Jeżeli tak ustawiłeś to prawdopodobnie nigdy tego nie skalibrujesz - ustawia się na znaki.
    NYCHA
    Level 10  
    jasne, że na znaki strzałka na dole do punktu stałego, tylko można to ustawić kilka obrotów w lewo albo kilka w prawo