Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nVidia - klonowanie obrazu do tv

Elektriken 28 Lut 2005 11:10 2936 6
  • #1 28 Lut 2005 11:10
    Elektriken
    Poziom 9  

mam problem wcześniej gdy chciałem zklonowac obraz z kompa do tv to prawy przycisk myszy i włanczałem nVidia monitor analogowy przeinstalowałem system (format c) i teraz nie ma tej funkcji tam gdzie była co mam zrobić i jak teraz klonowac obraz

0 6
  • #2 28 Lut 2005 12:14
    pan_slonik
    Poziom 22  

ponownie zainstalowac sterownik do karty graficznej ale lepiej bedzie gdy zainstalujesz którys detonatorów.

0
  • #3 28 Lut 2005 12:24
    anddd
    Poziom 23  

Na pulpicie prawym przyciskiem we właściwości, ustawienia, zaawansowane i wybierasz zakładkę ze swoją kartą. A tam masz opcje odnośnie klonowania.

0
  • #4 28 Lut 2005 13:31
    Electronic0
    Poziom 17  

anddd napisał:
    Na pulpicie prawym przyciskiem we właściwości, ustawienia, zaawansowane i wybierasz zakładkę ze swoją kartą. A tam masz opcje odnośnie klonowania.

We właściwościach TV wybierz PAL, bo jeżeli ci wykryje TV jako telewizor w systemie NTSC to możesz nie mieć obrazu na TV.

0
  • #5 28 Lut 2005 17:09
    Damnian
    Poziom 34  

jesli masz Win Xp to system ma swoją bibliotekę sterowników..ale niestety są tylko podstawowe opcje...jak obsługa 3d....musisz zainstalowac detonator..bądz odpowiedni sterownik do karty a wtedy będzesz miał opcje zawansowane ;)

0
  • #6 02 Mar 2005 18:22
    montyP
    Poziom 13  

Electronic0 napisał:

We właściwościach TV wybierz PAL, bo jeżeli ci wykryje TV jako telewizor w systemie NTSC to możesz nie mieć obrazu na TV.

no nie do końca u mnie gdy wybiorę PAL nie było koloru na TV, detonatory rozpoznały tv jako NTSC-M i wszystko jest ok.

0
  • #7 02 Mar 2005 18:43
    !Yorgus!
    Poziom 15  

Ja proponuje niezawracać sobie głowy tym i proponuje zainstalować taki program jak TV Tool - jeden z nailepszych programów do zarządzania wyjściem TV. A jak niechcesz to zrób tak jak panowie wyżej napisali, na 100% pomoże. Ja miałem to samo

0